Hormony před IVF

10.10.19 15:43

Hormony pred IVF

Ahoj holky, prvni IUI nevyslo a tak jsme se rozhodli rovnou pro IVF
Mam ale mesic do svatby a nevim jestli dva tydny pred tim stimulovat homony nebo pockat do dalsiho mesice. Jak vase telo reagovalo na stimulaci? Nerada bych byla v nas svatebni den natekla, unavena, spruzela, ospala a s beďarama na obliceji (protoze tak jsem vzdy prvni mesice reagovala na hormonalni antikoncepci) nasla jsem tu jen par takovych diskuzi a to par let starych. Kazda klinika dava jine leky-budu to podstupovat v Gennetu
Moc dekuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1541
10.10.19 15:49

@NatNik2009 Pockat, at si svuj velky den uzijes. Jak to zrovna na Tebe bude pusobit, tezko odhadnout. Hodne stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10560
10.10.19 15:49

Rozhodně bych to před svatbou nedělala. Po dvou týdnech bývá odběr vajíček a buď můžeš mít pořádné bolesti nebo se ti může rozjet hyperstimulační syndrom. V obou případech na svatbu můžeš zapomenout. Nech to po svatbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
311
10.10.19 15:57

Ja sem počas stimulácie nemala žiadne problémy. Nepribrala som ani gram, žiadne bedary, žiadne výkyvy nálady, žiadne opuchy, celkom nič. Normálne som športovala, normálne pila víno, žiadne problémy so spánkom, ako keby nič. A tiež som sa počas stimulky vydávala. Ale my sme si náš deň užili v súkromí o dvoch svedkoch, bez akýchkoľvek stresov. Sme si všetko tak naplánovali, aby bol kľud, pokoj, nikto o tom nevedel. O to viac sme i tu chvíľu lepšie užili, a aj všetko úspešne dopadlo. Pred tým som už jednu stimulku absolvovala, tá teda úspešna nebola, ale to som bola z toho všetkého taká vystresovaná tak všetko riešila, že to dobre ani dopadnúť nemohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4540
10.10.19 16:00

Určitě počkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47936
10.10.19 16:15

Počkej. Můžš být cokoliv z toho. Taky děsně unavená, protivná, břicho nafouklý jako balón.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39267
10.10.19 16:24

Počkej. Je to lepší, dáš si pití, nebudeš nafouklá a nálada taky nemusí být jako normálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
965
10.10.19 16:24

@NatNik2009 ahojky, ja zrovna ted v Gennetu podstupuju prvni stimulaci.
Uz tyden picham injekce a nic extra na sobe nepocituju…jen jsem nafoukla a vcera me zacaly bolet hooodne vajecniky. Jo a prvni dny me bolela vic hlava :)
Byt tebou, tak pockam az po svatbe…za ten jeden mesic uz se svet nezhrouti :D

Jooo a udelaly se mi pupinky…zadna hruza, ale jsou tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 16:45

Urcite pockej, stimulace jako takova treba na me vliv nemela, ale odbery vajicek, cekani a stres kolik jich zustane dodo pateho dne a potom vkladani vajicka zpet a zase stres, zda to vyjde… U toho bych si dalsi stres v podobe svatby pridavat nechtela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
10.10.19 20:04

Určitě bych počkala :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998
10.10.19 20:48

@NatNik2009 Taky jsem pro počkání, pokud tě nějak extra netlačí čas :) Nemusí ti být nic, ale neriskovala bych, že si svatbu neužiju :) Hodně štěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
13.10.19 13:16

Taky bych počkala. Mně zrovna dobře nebylo. A hlavně jsem byla pořád podrážděná a protivná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.19 14:26

Také bych počkala, já měla vždy nafouklé a bolavé břicho a jednou teda i nějakou slabší chvilku :mrgreen: večer před injekcí do břicha jsem dostala hysterický brečící záchvat, že to prostě nezvládnu… :oops: :oops: :oops: manžel mě naštěstí uklidnil a nakonec jsem to zvládla… :palec: ale každé tělo a každá stimulace může dopadnout jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.19 20:08

hormony

Ahoj,
nevíte, jak to je v Gennetu?
Začínají se stimulací před výsledky genetiky nebo striktně až potom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1541
13.10.19 20:21

@kveta112 striktne až po, a to i když to kvůli tomu stopnou třeba na 4 měsíce, to se aspoň stalo nám letos na jaře :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama