Reklama

Hotel Luna Bulharsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 10:25
Hotel Luna Bulharsko

Zdravím všechny, máte někdo zkušenost s hotelem Luna v Bulharsku, Zlaté Písky? Ať už pozitivní nebo negativní. Nebo doporučte hotel v Bulharsku blízko pláže, který má rodinné pokoje s oddělenou ložnicí nebo apartmány. Díky všem

Reklama

Reakce:

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 24.01.18 10:29

Kolik máte rozpočet a kolik Vás Je?

PFEVM
Povídálka 18 příspěvků 24.01.18 11:10

Zdravim, muzu se pridat k tematu?
Mela.jsem ho taky v merku, ale na netu hodne spatnych recenzi :(

alisekR
Kelišová 5041 příspěvků 24.01.18 11:11

Zlaté písky radějia ne. Byli jsme tam v srpnu, strašně barů na pláži a řev, ze všech repráků všude řev, to se nedalo. Do toho nad pláží diskotéky, kde byl dav opilých a nafetovaných lidí už v 11 dopoledne a tak to jelo do noci. Já bych volila klidnější místo, např. Sv. Konstantin, ten je kousek od Zlatých Písků a lepší…Záleží, jestli máte malé děti a chcete klid a nebo, co vlastně.

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 12:00

@Anik6 2 dospělí a dítě 6 let, a max. 35 tisíc

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 12:02

@PFEVM Já jsem četla spíš dobré recenze, ale každému se líbí něco jiného, tak to člověk nemůže brát úplně doslova

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 12:06

@alisekR Určitě spíš klid, Zlaté písky znám, byla jsem tam před šesti lety a s tím řevem mi to tak hrozné nepřišlo

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 24.01.18 13:49

@lucik2011 s all inclusive? V sezóně nebo mimo? Letecky?

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 14:04

@Anik6 ano nejlépe all inklusive, přelom června a července, letecky

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 24.01.18 14:41

Mě se líbí hotel Kotva… na týden s all vychází na 33tis. Osobní zkušenost teda nemám, ale moc se mi líbí.. parádní vyžití pro deti

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >