Hotel Peklo - Josefův Důl

53
9.9.20 21:20

Hotel Peklo - Josefuv Dul

Ahoj holky, zitra odjizdime s detma 1 a 4 roky do hotelu Peklo. Byla jste tam nektera v posledni dobe? Jak je to tam se zamezim napr. ohrev vody na mleko, lednicka atd? Mame pokoj se socialkou ale ne s kuchynskym koutem. Pry tam jsou na chodbach kuchynky, prebalovaky atd??? Nejake rady, tipy, problemove situace??? Mame polopenzi, co jidlo..byly jste spokojene???Moc vsem dekuji za reakce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
429
9.9.20 21:29

@VeGo
V hotelu jsme byli, nemusíte se obávat, je vše přizpůsobeno dětem a jsou tam mikrovlnky a přebalováky. Je tam velká herna, bazén, venkovní hřiště. Co mi vadilo, že kočárek si necháváte u vstupu, nemůžete si ho vzít na pokoj. U vstupu jsou botníky, vemte si přezůvky, a lidé vám s kočárkem pohybují, přemísťují, aby se dostali k obuvi. Měla jsem drahý, nový kočár a nelíbilo se mi to. Nechávali jsme ho nakonec v autě. Taky jsme měli polopenzi. Žádná sláva to nebyla, taková průměrná školní jídelna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23115
9.9.20 21:46

Hotel Peklo, moje srdcovka. Jezdím tam jedenáct let. Hotel změnil majitele, sama jsem zvědavá, jak bude fungovat dál, ale věřím, že dobré věci se prostě nemění. Pozdravujte tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3037
9.9.20 22:27

Byli jsme loni v listopadu a na chodbách jsou kuchynky s mikrovlnkou, konvici, lednici…varili tam výborně, děti nevedely, co sníst…personal milý, ochotný. Jediný problém byly pro nás strme schody, byli jsme pod střechou v pokoji, kde byly další schody…to jsem pochopila proč se jmenuje hotel Peklo 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10094
9.9.20 23:05

Ahoj my tam také byli, opravdu super, jen mě trochu mrzí, že starší děti už platí jako dospěláci a tudíž když je pak velký rozdíl mezi sourozenci, už to vyjde draho, ale ráda bych mladšímu tento hotel ukázala tak snad nám to vyjde a manžel dovolí, herny úžasné, schodů je tam dost, s těma kočárkama to je hůř vymyšlené, ale také sme nechávali v autě, když malý usnul vzali sme jen korbu, jídlo vcelku ok, člověk musí trochu oželet, ale pro děti kráása. Nevím, zda jsou na chodbách ty koleje, z toho by byl mladší v úžasu miluje vláčky, ani sem nevěděla, že se změnil majitel? Sestra bývalé majitelky měla tady v Praze super herničku a také bohužel skončila! Také pozdravujte a já doufám, že se tam ještě dostanem :D Lucka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
10.9.20 07:57
@Evelýna 1 píše:
@VeGo
V hotelu jsme byli, nemusíte se obávat, je vše přizpůsobeno dětem a jsou tam mikrovlnky a přebalováky. Je tam velká herna, bazén, venkovní hřiště. Co mi vadilo, že kočárek si necháváte u vstupu, nemůžete si ho vzít na pokoj. U vstupu jsou botníky, vemte si přezůvky, a lidé vám s kočárkem pohybují, přemísťují, aby se dostali k obuvi. Měla jsem drahý, nový kočár a nelíbilo se mi to. Nechávali jsme ho nakonec v autě. Taky jsme měli polopenzi. Žádná sláva to nebyla, taková průměrná školní jídelna

Dekuji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
10.9.20 07:57
@lucypaja píše:
Ahoj my tam také byli, opravdu super, jen mě trochu mrzí, že starší děti už platí jako dospěláci a tudíž když je pak velký rozdíl mezi sourozenci, už to vyjde draho, ale ráda bych mladšímu tento hotel ukázala tak snad nám to vyjde a manžel dovolí, herny úžasné, schodů je tam dost, s těma kočárkama to je hůř vymyšlené, ale také sme nechávali v autě, když malý usnul vzali sme jen korbu, jídlo vcelku ok, člověk musí trochu oželet, ale pro děti kráása. Nevím, zda jsou na chodbách ty koleje, z toho by byl mladší v úžasu miluje vláčky, ani sem nevěděla, že se změnil majitel? Sestra bývalé majitelky měla tady v Praze super herničku a také bohužel skončila! Také pozdravujte a já doufám, že se tam ještě dostanem :D Lucka

Moc dekuji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
10.9.20 07:58
@janisska píše:
Byli jsme loni v listopadu a na chodbách jsou kuchynky s mikrovlnkou, konvici, lednici…varili tam výborně, děti nevedely, co sníst…personal milý, ochotný. Jediný problém byly pro nás strme schody, byli jsme pod střechou v pokoji, kde byly další schody…to jsem pochopila proč se jmenuje hotel Peklo 😅

Super, dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
10.9.20 07:58
@Evelýna 1 píše:
@VeGo

Dekuji moc :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10094
10.9.20 09:51

@Vego-pokud pojedete dejte pak prosím vědět, jak se tam líbilo vám, pěkný pobyt a spokojené děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
10.9.20 10:00
@lucypaja píše: @Vego-pokud pojedete dejte pak prosím vědět, jak se tam líbilo vám, pěkný pobyt a spokojené děti

Dobra, pak sem napisu. Vyrazime za 2h :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
10.9.20 10:02

Vsem moc dekuji. Napisu info, jake to tam je ted aktualne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...