Hotel Savannah Znojmo

1837
13.6.11 21:24

Hotel Savannah Znojmo

Ahoj všem,
přemýšlím o nějakém letním pobytu s dětma na pár dní tady v ČR. Narazila jsem na hotel Savannah (Hatě, Znojmo), podle webovek to vypadá slibně, ale ráda bych znala názor někoho, kdo tam byl. Hlavně jak je hotel a okolí vhodný pro děti.
Pokud se někdo takový najde, budu moc ráda, za každou reakci :mavam:
Romana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8912
13.6.11 23:50

Hotel je krásnej, luxusní, poměrně i baby-friendly. Ale na dovolenou nevím nevím. V okolí nic není! Jen pole a obchoďáky (Freeport).

To už raději jeďte do Laa:
http://www.therme-laa.at/…s/index.html
Hotel moc pěkný, také baby-friendly, bezva koupání (i pro děti) a v okolí se dá jít na procházku do parku, do městečka, jsou tam cyklostezky, vinice, hrady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
14.6.11 08:27

V hotelu jsem nebyla, jsem ze Znojma. V okolí toho je.
Znojmo koupaliště, 20km Vranov nad Dyjí a krásné koupání. Když budeš na Hatích, do rakouska je to coby dup. Ve Chvalovicích /hned vedle Hatí/ je dino park a velké dětské hřiště. Kdyby jste měli kola spousta cyklostezek.

Chtělo by to asi zagooglit a vymyslet program, ať se nenudíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
14.6.11 08:29

Díky moc za reakci.
Mrknu na ten tvůj odkaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
14.6.11 08:31
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
14.6.11 08:32

Mavo, díky :palec:
Nebyla jsi někdy v Excalibur City? Na webu toho hotelu to doporučují pro děti, ale tak nějak se mi zdá, že je to asi pro starší (mám 5 a 3 roky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8912
14.6.11 09:10
Mava píše:
V hotelu jsem nebyla, jsem ze Znojma. V okolí toho je…

Já to myslela tak, že těsně vedle hotelu Savanah nic není (kromě těch obchoďáků). Jako že vždycky budeš muset naložit děti do auta a někam se přesunout. Kdežto v tom Laa ne. Tam vyjdeš z hotelu a rovnou jsi v parku… :mrgreen:

V Excalibur City jsem nebyla. To nějak nejsou věci, které by mě lákaly… :think: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
14.6.11 09:55

Naložit děti do auta by nebyl problém. No a okolo by snad měly být cyklostezky a turistické trasy, tak bysme vyrazili na nějaký výlet. Taky na webu psali, že je u hotelu dětské hřiště. Nevíš, jak je vybavené? Aby nepsali, že je to hřiště a nakonec z toho nebyla jedna porouchaná skluzavka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23561
14.6.11 10:39

Romík, neznám hotel, ale okolí Znojma je krásné a jakmile máte k dispozici auto tak se vyřádíte dostatečně. Výlet se dá udělat jak do Znojma (hrad, podzemí, věž…) nebo i jen procházka je nádherná. Dá se dojít podívat na Kraví horu a odtud je krásný výhled na Znojmo, dřív tam bývaly i ovečky nevím jak je to teď. Pak výlety na Vranov nebo Bítov ( hrad, zámek, zříceniny a super koupání a zase krásná příroda). Projít si národní park Podyjí. Dá se dojít i do Rakouska, je to kousek. Ve Znojmě ještě nové koupaliště. Je tam toho dost a myslím, že se vyřádíte. Excalibur city je pro děti tak na podívání, některé postavičky je určitě zaujmou, ale hlavně jsou tam obchody. Dřív tam býval skákací hrad, to bylo aspoň něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
14.6.11 12:35

Excalibr city je pro děti ráj. Ale nachystej si prašulky, spoustá věcí je na žetony. Ale jsou tam i atrakce za dara. Nafukovací hrad, trampolíny, skluzky, prolejzačky. Za prašulky motorky, houpačky, kolotoče, čluny. Navíc minulý týden tam otevírali novou část, ale tam jsme ještě nebyli.

Jinak to okolí je opravdu různorodé a krásné. Je tu toho tolik, že se dle mě nudit nebudete. Už to tu někdo vypisoval Bítov, Vranov /pozor snad do července objížďka do Vranova, zajedete si 40km/. Ale cestou na Bítov se tam stavit můžete. Hrad Bítov nádhera. Rozhledna Rumburak kousek od Bítova. Zřícenina Corštejn, taky krása. Nedávno jsme byli v NP Podyjí v nejmenším rakouském městečku Hardegg krásná asi 5 km dlouhá procházka lesem i pro kola.
Ve Znojmě hrad, podzemí, rotunda, turist. vláček, koupaliště Louka,. Je toho vážně moc.

Ale fakt, že kolem toho hotelu Savanah není nic.

Já osobně bych se raději ubytovala někde na té Vranovské pláži a tohle vše objížděla s tama.

Kdy se chystáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
14.6.11 13:08

Díky za všechno, pojedeme v srpnu max. na týden, jinak manžel nedostane dovolenou a i tak má šéf pindy, že v létě je nejvíc práce.
Určitě budu uvažovat o tom penzionu u přehrady, tam to vypadá moc pěkně a ta pláž, to je fakt jak u moře :-D No jen aby vyšlo počasí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.13 19:41

V tomto hotelu jsme byli letos v létě a naprostá spokojenost! Ubytování i služby perfektní - mohu jen doporučit. Vedle restaurace mají výbornou hernu s animačními programy během večeře (restaurace a herna jsou propojeny), takže jsme se s manželem v klidu navečeřeli a syn vydržel do večera v herně a k odchodu jsme ho museli přemlouvat :mrgreen:
Mají tam i pěkně velký vnitřní bazén…
Jen nevím, zda bych jela na celý týden…my byli na víkend a bylo to tak akorát (stihli jsme dinopark i Excalibur City - z obojího byl syn naprosto nadšený).

• Nahlásit
  • Citovat
488
25.11.13 07:45

Bazén - teplota vody

Nevíte, jestli je v bazénu teplá voda pro dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5832
25.11.13 10:13

@amanda1979 prilis tepla neni…takovy standard…vylozene pro male dite to vyhrivane neni…jinak je to tam vse perfektni;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama