Hotpoint spotřebiče - kdo má zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenka.chlup
Povídálka 48 příspěvků 20.10.14 16:04
Hotpoint spotřebiče - kdo má?

Má někdo tyto výrobky Hotpoint? Můžete mi napsat nějaké info a jak jste spokojené.

Pračka WMG 742 nebo WMD 722 zda má 90°C program a nějaký rychlý program 30 minut.

Trouba F 89 GP.1/X nebo F899 XA/HA zda mají teleskopické pojezdy a horkovzduch? A k tomu nějaká výsuvná dobrá digestoř.

varná deska od Hotpoint v nerezu a hlavně s litinovými podpěrami hrnců.

Díky

Reakce:
Ging
Závislačka 3273 příspěvků 20.10.14 17:15

Dobrý den, máme pračku Hotpoint Ariston7225 B eu.
Jsme nad míru spokojení. Pračka bude mít v prosinci dva roky a šlape jako hodinky. A to pereme dost často. Ano program na 90°C má a taky krátké programy na 30 a 60 min.
Mrkněte sem…https://w­ww.tsbohemia.cz/hot­point-ariston-wmdn-7225-b-eu_d160215.html?fu­lltextword=hot­point%20ariston

Agnees
Stálice 95 příspěvků 20.10.14 17:17

Já mám myčku, troubu a varnou indukční desku. Vše dotykové. Nechtěla jsem žádné vyčnívající čudlíky:-) Se vším jsem moc spokojená:-)
Nevím jestli mám ten typ trouby co chceš, ale teleskopické pojezdy a horkovzduch mám a spoustu dalších funkcí :) Výsuvnou digestoř mám od Faber a taky spokojenost je krásně schovaná ve skříňce a je vidět jen tenká lišta nad varnou deskou.

lenka.chlup
Povídálka 48 příspěvků 21.10.14 21:58

Díky, moc jste mi pomohli při rozhodování.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >