HPV virus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:56
HPV virus

Ahoj, dá se HPV virus chytit i jinak než pohlavním stykem? treba při prsteni když kluk není infikovany ale sáhne treba někam a chytí na prsty ten vyrůst a zanést mi ho do pochvy,,jde to?

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8937 příspěvků 07.01.19 00:05

Jako že šáhl omylem do pusy někoho jiného, pak tě uspokojoval rukou a tím tě nakazil? Ne. Virus na vzduchu prakticky nepřežije, přenos je z tkáně na tkáň - buď kontaktem genitálií/řitě a nebo i třeba orálním sexem.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 00:14

Oralnim sexem se objeví jenom v puse ne?@Ou

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 00:19

Když uspokojuju orálně někoho infikovaneho já tak se asi ten virus objeví nejprve v puse ne?@Ou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 23:12

Ahoj, gynekolozka mi zjistila hpv. Je to už nějaká doba po rozchodu s mým tehdejším partnerem a já teď nevím jestli je vhodné a nutné ho o tom informovat, nikde jsem se totiž pořádně nedocetla jak by se on mohl proti hpv víru nějak chránit, vím, že existuje očkování i pro muže ale jsou na to docela rozporuplné názory, zároveň bych ale nechtěla aby potencionálne hpv přenesl na svou novou partnerku. Jak byste reagovaly vy? Podotýkám, že jsme se ne rozešli úplně v dobrém a vztahy jsou dost na bodu mrazu

Pandemie
Kecalka 165 příspěvků 01.03.19 23:18

HPV vůbec nemusíš mít od bývalého partnera (pokud teda nebyl jediný). Můžeš jej mít delší dobu a až teď začal dělat paseku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 23:26

No jde mi spíš o to, že je velká pravděpodobnost, že jsem to přenesla já na něj, s nikým jiným jsem od té doby nespala, takže jsem to v sobě pravděpodobně měla už v době, kdy jsme spolu byli. Zase ale nevím jestli ta informace pro něj nebude zbytečná a do kontaktu s ním se úplně hnát nechci, pokud to nebude nutné.

Pandemie
Kecalka 165 příspěvků 01.03.19 23:30

HPV má v sobě 90 procent lidí. Takže nic neoznamovat. Stejně se s tím nedá nic dělat. Vám doporučuji posílit imunitu a střevní mikroflóru.

Váš příspěvek
Reklama