Reklama

Hra pro seniory, slabozraké

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitusssss
Povídálka 21 příspěvků 11.12.17 22:21
Hra pro seniory, slabozrake

Zdravim, chtěli bychom koupit babičce a dědovi stolní hru. Oba dva už ale špatně vidí. Nevíte o nějaké s velkym pismem? Díky.

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 11.12.17 22:36

@Jitusssss
Záleží, jak nároční jsou hráči. Třeba dětské carcassone je zcela bez písmen a s pěkně velikými obrázky na velkých kartičkách. Ale ti, co hrají verzi pro dospělé to neuspokojí, i když nuda to není.

bartoel1
Kecalka 136 příspěvků 11.12.17 22:37

Ahoj, podívej se na prodejnu tyflopomůcek, mají karty, domina, člověče a pak hry i pro nevidomé, třeba něco vybereš, dobrá je třeba: http://www.tyflopomucky.cz/…yramida.html
Pokud nebudeš vědět, klidně tam zavolej, rádi poradí.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 11.12.17 23:06
Pro pobavení

Hra se jménem: Hledej brýle! :lol: Může hrát i více hráčů. :mrgreen: ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >