Používáte autoatlas?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 17:18
Používáte autoatlas?

Používáte autoatlas ČR, i když máte navigaci? Má cenu jej věnovat jako vánoční dárek někomu, kdo navigaci má? Třeba k prohlížení, co je v okolí míst, kam jedete, atd?

Prosím o anonym, je to dárek a nechci, aby se o něm dotyčný dozvěděl.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 17:19

A pokud používáte, který byste mi mohli doporučit?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9146 příspěvků 10.12.17 17:24

Ne, mam navigaci v autě, ale stejne v 90% případu používám waze. Autoatlas jsem měla naposledy snad před deseti lety. K prohlížení okolí je lepší net

lachtanice86
Kelišová 5468 příspěvků 10.12.17 17:26

Nepoužívám. Mám navigaci v mobilu.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 10.12.17 17:48

Ja pouzivam. Mam to radsi, nez navigaci.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32855 příspěvků 10 inzerátů 10.12.17 17:52

Velmi se hodí, když není signál nebo z nějakého důvodu kiksne navigace. Já třeba mám mnohem raději mapu než navigaci. ale záleží na každém, jak to má

passty
Povídálka 41 příspěvků 10.12.17 18:04

Autoatlas nepoužívám, ale v autě ho vozím. Podobně mám doma petrolejovou lampu i přesto, že mám v baráku světla na elektrický proud, mám plynovou bombu s hořákem, i když normálně vařím na elektrickém vařiči a mám kamna na tuhá paliva, přestože běžně topíme plynem. Za určitých okolností se může hodit a v dané situaci je pak k nezaplacení.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16909 příspěvků 2 inzeráty 10.12.17 18:05

Autoatlas používám aktivně a jako primární zdroj, navigaci jen doplnkove. Uz se mi parkrat stalo, ze nemit atlas, tak jsem jen s navigaci dost v riti.

J_Doe
Závislačka 2800 příspěvků 10.12.17 18:07

Roky jsem se do autoatlasu nedívala… Ale dlouho jsme ho vozili v autě, občas do něj koukaly děti, když byla cesta dlouhá, ale z toho se jim pak dělalo špatně, takže ani to obecně doporučit nemohu… :D

amka.82
Kecalka 397 příspěvků 10.12.17 18:11

Jo mame mapu v aute a manzel na ni neda dopustit, a to ma navigaci :mrgreen: My mame tu podrobnou, turistickou, jsou v ni pamatky a je fakt podrobna

Netopirek
Echt Kelišová 7597 příspěvků 10.12.17 18:19

Používáme. Už se nám několikrát stálo, že jsme neměli signál, vybitou baterii.
Pokud víš, že dotyčný automapu nemá, tak bych mu ji koupila.
Automapa je v autě něco jako baterka v bytě. Celý rok jí nepouziješ, ale pak nastane situace, že jseš ráda když ji máš ;)

Mava
Generální žvanilka 24815 příspěvků 10.12.17 18:49

Máme v autě, jaký nevím…občas použijeme i když máme navigaci

Stevia
Závislačka 3552 příspěvků 10.12.17 19:01

Bez něj ani ránu na delší cestu než co jezdíme běžně, navigaci máme…
Většinou v létě se zblázní a vede nás cestou necestou…
V té chvíli jsem na řadě já s autoatlasem, popiram vžitý názor, že ženy neumí číst v mapách ????já ano můj muž by podle mapy netrefil ani do nejbližšího města :roll: :mrgreen:

Uju
Kelišová 6481 příspěvků 10.12.17 19:09

Ze svého auta jsem ho nedávno vyhodila, z auta manžela letěl už dávno, nepoužíváme ho ani jeden.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 10.12.17 19:21

Používám atlas, manžel radši pohrabuje v mapách v mobilu, ale navigaci já ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama