Reklama

Co máte pod stromeček pro vaše chlapy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 15:22
Co máte pod stromeček pro vaše chlapy?

Podělte se se mnou prosím o to, co jste koupily/koupíte svým mužům pod stromeček :-)

Potřebovala bych tip na dárek tak kolem 500 Kč, ale klidně i jiné - třeba to zase pomůže někomu jinému.

Nápad ode mě: svítilna do auta, koupila jsem nabíjecí - nemusí být v elektrice, má magnet, takže jde přichytit na auto a má více funkcí (např. může svítit jako výstražný trojúhelník)

Přemýšlím o stírací mapě ČR - máte s ní někdo zkušenost?

Omlouvám se za anonym, ale partner zná mou zdejší přezdívku a nechci, aby tuto diskuzi našel. :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 15:24

Taky raději anonymně :D.
Partner běhá, takže dostane běžeckou čelovku, reflexní vestu a věšák na medaile. Nějaké knížky, kosmetiku, košili.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 15:27

Ahoj, taky radeji napisu anonymne :lol:

Ja mam hodinky PRIM (z aukra za 250,– jen je musim nechat trochu opravit a dokoupit pasek) a sklenicky na rum (jedna za asi 60,–).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 15:30

Ja mam sedacku na kolo pro malou, takze to je takovy darek pro oba. Stolni hru, kofeinovy sampony a osobni vahu.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 06.12.17 15:30

Mám pro manžela: 2 Knihy a 2 kalendáře oblíbeného fotografa, tmavo modrou košili, pyžamové kalhoty, čekám na balíček týmových věcí jednoho rally teamu, a teď přemýšlím, jestli koupím dřevěné šachy, co jsme o nich mluvili, že bysme si mohli pořídit. Ale to je docela drahota, tak váhám. Ještě se podívám po nějakém programu ve hvězdárně, že bych koupila vstupenky pro nás všechny.

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 06.12.17 15:42

Já mám pro toho svého štelář na šroubky, tričko, meteo stanici a teploměr do masa.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 06.12.17 15:43
@Meeshab píše:
Já mám pro toho svého štelář na šroubky, tričko, meteo stanici a teploměr do masa.

Aby poznal jak jsi rozpálená? :jazyk: :mavam:

Lentilkaaa83
Závislačka 3052 příspěvků 06.12.17 15:47

Mam kucharku testovin. A hrnicek s fotkou male a psa. Pak by chtel knizku metoda rush. A z Ali mam objrdnane tricko vr46. A jeste mrknu po nekake kosmetice

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 15:48

Taky radeji anonyme prosim ;) ja mam nekolik knizek, xiaomi naramek- ten si strasne preje, kuchynsky teplomer na steaky, penezenku a pasek, susenou spanelskou kytu a jeste musim splasit nejakej dobrej rum. No a bez ponozek a trencli by to nebyly vanoce :mrgreen:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 06.12.17 15:50
@Anonymní píše:
Taky radeji anonyme prosim ;) ja mam nekolik knizek, xiaomi naramek- ten si strasne preje, kuchynsky teplomer na steaky, penezenku a pasek, susenou spanelskou kytu a jeste musim splasit nejakej dobrej rum. No a bez ponozek a trencli by to nebyly vanoce :mrgreen:

no jasaněěěě, trencle mám taky :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 15:50

Já mám holící strojek, hru na PS4 a 1kg arašídového másla :-)

Lentilkaaa83
Závislačka 3052 příspěvků 06.12.17 15:52

@kontramatka tak to muj chodi uz nejaky cas naostro, takze s timhle nepochodim :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 06.12.17 15:53

Já mám zatím organizér na nářadí do dílny, peněženku, luk a uvažuju ještě, že bych mu koupila stavebnici Merkur :lol:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 06.12.17 15:55
@Lentilkaaa83 píše:
@kontramatka tak to muj chodi uz nejaky cas naostro, takze s timhle nepochodim :mrgreen:
:oops: i v zimě?

Lentilkaaa83
Závislačka 3052 příspěvků 06.12.17 15:57

@kontramatka no dokud nezacalo mrznout. :mrgreen: ted uz je par dni zase nosi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >