Co k Vánocům tříleté dceři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ViolaGrunge
Kecalka 321 příspěvků 04.12.17 14:35
Co tříletý k vánocům?

Ahoj, jdu sem, protože už fakt nevím.
Mám tříletou dceru, který nevím co koupit k vánocům. Má vše co by měla mít. Máme hraček spoustu. Už fakt nevím. Nějaké sady ihned ztratí. Něco elektronického a křehkého rozbije. Navíc si ničeho neváží. Co kupujete vy vašim malým?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 04.12.17 14:36

@ViolaGrunge mám kluka, takže doplňky do vláčkodráhy, lego duplo, nyní frčíme na omalovánkách, razítkách a stříhání, takže blbiny k tomuto tvoření. nic víc. Velké hračky - dostane akorát hasičské auto, jinak drobnosti..

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 04.12.17 14:39
@ViolaGrunge píše:
Ahoj, jdu sem, protože už fakt nevím.
Mám tříletou dceru, který nevím co koupit k vánocům. Má vše co by měla mít. Máme hraček spoustu. Už fakt nevím. Nějaké sady ihned ztratí. Něco elektronického a křehkého rozbije. Navíc si ničeho neváží. Co kupujete vy vašim malým?

Mám tříletou. My jsme koupili koloběžku, polštářek a deku Dory, barbie s oblečky, puzzle, Bunchems, kufřík Mimoň, křesílko, dětský make-up, puzzle, skládací mozaiku, stan Minnie a ještě budeme kupovat Duplo a Floppyho

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 04.12.17 14:43

Dcera 2,5 dostane Hubelino kuličkovou dráhu kompatibilní s Duplem, hru Cink, vláčkodráhu a potom asi nějaké koupací miminko.

tkub
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 04.12.17 14:53

@MisaHanuska není na cink ještě malá?

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 04.12.17 14:55

@tkub Myslím, že ne. Ona je v tahu starších sourozenců :mrgreen:

tkub
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 04.12.17 14:56

@ViolaGrunge Domeček pro panenky, puzzle, batůžek, nějakého plyšáčka, barbínku, modelínu

tkub
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 04.12.17 14:57

@MisaHanuska jo vy k tomu máte i parťáky na hru :D

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 04.12.17 14:59

Holky, fakt kupujete takto malým Barbie? Ta naše je starší dceři zodpovědně ničí :mrgreen: Jedna bez ploutve, druhá bez hlavy…Tak dostala starší novou k narozeninám a tu pro jistotu ani nevytahuje z aktovky :mrgreen:

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 04.12.17 15:07

Hi hi já nevim co prvnáčkovi a 10letému.

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 04.12.17 15:10

@LenkaZi Tak náš téměř 9 let dostane Monopoly Česká republika, nový telefon, lego hasičskou stanici a nějaká autíčka Hotwheels.
Pětilétý lego vláček, batoh Boll, autíčka Hotwheels a Ubongo Junior.

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 04.12.17 15:16

@ViolaGrunge Pro tříletého syna jsme koupili společenskou hru Magický labyrint, smart hru club 2%, ve slevě jsem koupila skřítka Yano, od babičky dostane šroubovací auto, od sourozenců taky asi nějaké auto (to nevím, nechávám to na nich). Jinak si nejvíc vyhraje s duplem, geomagem, rád si maluje a tvoří. Nebo bych pořídila kolo, lyže, brusle,… (to ale ten náš má po starších).

Jo a ještě jsem zapomněla na hru želví závody. Společenské hry miluje a pořád chce hrát, takže to vím, že se zavděčím.

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 04.12.17 15:22

Super jsou korálky B.toys :potlesk:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 04.12.17 16:10

Tříletá se dost zabaví s Albi tužkou, dokupujeme knížky.
Různé stolní hry - mrkněte na výrobce Orchard, mají i pro mladší.

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 04.12.17 16:12

@dana.dv U nás tak malé děti Albi tužka vůbec nebavila, zaujala až děti 5 a výše :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama