Kde slavit narozeniny Kbely okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marus26
Kecalka 336 příspěvků 29.11.17 11:16
Kde slavit narozeniny kbely okoli

Ahoj holky, ráda bych se zeptala jestlu máte zkušenost s oslavou narozenin (děti 2-7 let v mém případě) nejde v okoli Kbel, Vinoř, příp. Letnany. Dcerka bude mít v lednu 5 planuje si pozvat kamarady ze skolky plus rdina cca 12 deti 10 dospělých, tak neco kde se můžou děti vyřádit, herna…a pod občerstvení si klidně zajistím sama, nejake nápady, zkušenosti prosim? :mavam:

Reklama

Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 11846 příspěvků 1 inzerát 29.11.17 12:23

@marus26 Ve Vinoři by se šlo zeptat ve Vincentovi, v Letňanech se dá jít do KIKY, ale je tam potřeba se objednávat dost dopředu. Také se dá oslavit narozeniny v Brumbambuli na Kolbenově.

Osobní zkušenost s tím nemám, v Brumbambuli i v Kice byla dcera jako host na narozeninách kamarádek.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama