Reklama

Stejný dárek pro synovce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makykou
Povídálka 24 příspěvků 114 inzerátů 23.11.17 06:37
stejný dárek pro synovce?

Ahoj,
chtěla bych poradit… Už několik dnů hledám dárek pro synovce. Stále se mi nejvíc líbí hračka, kterou ale dostal před 2 lety od švagrové náš syn. U nás se hračka hodně osvědčila, navíc jiné - téměř stejné jsou o 1/3 dražší, mohla bych tak koupit ještě 1 menší dárek. A zpracováním ( barevně ) nejsou tak hezké.
Dali byste tedy synovci k Vánocům úplně stejnou hračku, kterou jste od jejich rodiny dostali Vy?
Díky za názory.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 23.11.17 06:42

@makykou no já asi ne..

debra.morgan
Závislačka 3524 příspěvků 23.11.17 06:48

Ja se na darcich pro deti domlouvam s jejich rodici, takze bych zavolala a zeptala se…

makykou
Povídálka 24 příspěvků 114 inzerátů 23.11.17 06:58

@debra.morgan Ptala jsem se na tip na dárek a je jim to jedno, že si děti zahrají se vším. Konkrétně na toto jsem se už neptala, věřím, že bych dostala odpověď, že jim stejný dárek nevadí, i kdyby vadil :) A pokud ho vybrali oni pro mého syna, tak se jim určitě líbil, ale… Na jednu stranu bych ten dárek koupit chtěla, ale přijde mi to trochu hloupé.

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 23.11.17 07:14

Pokud by to byla hracka co ma muj syn tak jo. Pokud ale tuhle hracku koupili rodice toho synovce tak uz mi to prijde trochi hloupe…

Na trhu je prece tisic hracek…

Ale dej sem odkaz, treba se inspirujeme kdyz je tak dobra:)

evušák
Stálice 51 příspěvků 23.11.17 07:22

V tomto pripade bych stejnou hracku nekoupila…

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 23.11.17 07:42

@makykou Ano, klidne bych koupila osvedcenou hracku, u nas se na nejake kdo co koupil nehraje, uprimne si vubec nepamatuji, co jsem komu pred 2 lety davala. Ale jde o to, zda tuto hracku jiz nema od svych rodicu.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 23.11.17 07:56

Normálně bych jim zavolala a zeptala se :) Že si tvůj synek s hračkou vyhraje i po dvou letech a jestli jí náhodou taky už doma nemají…
Ono se není co divit, že se točí stejné hračky, však u těch osvědčených je to i logické, knihy, lego, dřevěné vláčky. Tak jako víceméně každé mimino dostane chrastítko nebo vkládačku :D
Mě nejlepší kamarádka dala pro syna před pár lety dřevěnou vláčkodráhu. Vůbec mi nepřišlo divné, když o dva roky později jsem já dala jejímu synkovi stejnou vláčkodráhu, protože byla prostě skvělá. A její synek si s ní taky hraje už dva roky dnes a denně ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 23.11.17 07:56

Ne, takovou hračku bych nekoupila

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 23.11.17 08:08

A vy ktere byste darek nedaly, tak o co vam pri davani darku jde? Pokud jde o radost ditete, ktery vec jeste nema, tak proc mu nedat neco, co se u nas osvedcilo, vyuziva se to casto a vim, ze bude mit z toho dite radost? Copak to dite vi, ze jezisek pred 2 lety tuto vec prinesl nekomu jinemu - jeho bratranci/ses­trenici? Nebo jde o to udelat dojem na rodice?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 23.11.17 08:15

@Cuddy taky to tak vidím ;)
Radost dítěte je přece to důležité. Né jestli se švagrová bude divně koukat (a proč by to dělala). Naopak by to mohla vzít jako pochvalu, že tenhle dárek byl fakt terno. Je to jen o úhlu pohledu :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 23.11.17 08:15

@Cuddy ne, spis je tam větší šance, ze ho bude mít doma nebo mu ho daji rodiče. My se na darcich nedomlouvame, je to prekvapko pro všechny, tak proto ;)

Aliik
Echt Kelišová 8271 příspěvků 23.11.17 08:46

Pokud bych si byla jistá, že ji doma nemají také, tak ano, dala. Ale já mám zkušenost, že většinu hraček, které dostaneme, dostaneme stejné jako bratranci nebo sestřenice. Také to tak dělám, když seženu nějakou velmi super hračku, co koupím neteři, také ji rovnou koupím dcerám ;)

Netopirek
Echt Kelišová 7750 příspěvků 23.11.17 08:50

Pokud jsi si jistá, že tu hračku nemá, tak bych jí klidně koupila. Ale jinak ne

makykou
Povídálka 24 příspěvků 114 inzerátů 23.11.17 10:12

Hračku synovec nemá, nikde u nich jsem ji nikdy neviděla. Navíc, když hračku dostal náš syn, nebyl synovec ještě ani „na cestě“. Teď je ve věku, kdy by ji začínal využívat. Spíš mi to přišlo hloupé, abych nevypadala, že neumím vymyslet jinou hračku. Ale u nás fakt jede, je to hračka od 1 roku a má ji stále oblíbenou i 4 letá dcera :D.
Máme v rodině hodně dětí, proto jsme se domluvili na dárku do 300 Kč pro jednoho. Tato se mi líbí, protože je to vysoký komín, ne třeba jen 5 kelímků, ale 10, vhazovačka a ještě si děti ty hračky berou do vany. Našla jsem 1 téměř stejnou, která ale není tak hezky barevná, jinak je stejná. Jiné hračky jsou buď vhazovačka nebo komín, tohle je v jednom. Navíc ji seženu za 200 Kč a mohu koupit třeba ještě knížku za 100 Kč.
Ale dám odkaz, ať tedy posoudíte. https://www.kukacka.cz/…841517056810?… - toto je ta, kterou máme a tady je podobná https://www.maxikovy-hracky.cz/…s-vkladackou

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >