Kam na mikulášskou nadílku v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 02.12.17 07:40
Kam na mikulášskou nadílku v Praze

Ahoj holky, prošvihla jsem jednu přihlášku do herničky kde bude mikulášská nadílka :( Nevím ted kam mám jít. Kde je možnost Mikulášovi něco přinést, aby to dětem dal? Kde už nebude obsazeno. Nejlépe Praha 1,2,4,10
Díky za tipy. :kytka:

Reklama

Reakce:

Lathi
Kecalka 253 příspěvků 1 inzerát 02.12.17 08:08

@Marky983 není to sice Praha jakou píšete, ale v Praze 9, újezd nad Lesy dělají Mikuláše v místním kadeřnictví.. stačí poslat mejl se jménem dítěte a v úterý donést balíček…je to pak od 6 hodin venku před kadeřnictví… Mikuláš čte z knihy ó dětech co jim napíšete v mejliku a předá jim balíček..bude i Anděl a několik čertů

luphen
Vesmírná mluvilka 33449 příspěvků 02.12.17 08:46
@Marky983 píše:
Ahoj holky, prošvihla jsem jednu přihlášku do herničky kde bude mikulášská nadílka :( Nevím ted kam mám jít. Kde je možnost Mikulášovi něco přinést, aby to dětem dal? Kde už nebude obsazeno. Nejlépe Praha 1,2,4,10
Díky za tipy. :kytka:

na Šeberáku je akce, v restauraci Minigolf (to je tuším dneska), my jdeme dnes do restaurace Cinda na Císařkou louku (není to praha 1 2 4 10 ale od nás z Hodkoviček (4)je to kousek :) )

Limi123
Závislačka 2597 příspěvků 02.12.17 16:47

Materske centrum Balonek na Praze 4 ma mozna jeste volna mista zitra na 15.00 Je to urcene pro deti od 3 let, dopoledni pro mladsi je uz plne.

Ale balicky se tam nenosi, davaji vsem stejne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama