Reklama

Kam na mikulášskou nadílku v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 02.12.17 07:40
Kam na mikulášskou nadílku v Praze

Ahoj holky, prošvihla jsem jednu přihlášku do herničky kde bude mikulášská nadílka :( Nevím ted kam mám jít. Kde je možnost Mikulášovi něco přinést, aby to dětem dal? Kde už nebude obsazeno. Nejlépe Praha 1,2,4,10
Díky za tipy. :kytka:

Reklama

Reakce:

Lathi
Kecalka 253 příspěvků 3 inzeráty 02.12.17 08:08

@Marky983 není to sice Praha jakou píšete, ale v Praze 9, újezd nad Lesy dělají Mikuláše v místním kadeřnictví.. stačí poslat mejl se jménem dítěte a v úterý donést balíček…je to pak od 6 hodin venku před kadeřnictví… Mikuláš čte z knihy ó dětech co jim napíšete v mejliku a předá jim balíček..bude i Anděl a několik čertů

luphen
Vesmírná mluvilka 33582 příspěvků 02.12.17 08:46
@Marky983 píše:
Ahoj holky, prošvihla jsem jednu přihlášku do herničky kde bude mikulášská nadílka :( Nevím ted kam mám jít. Kde je možnost Mikulášovi něco přinést, aby to dětem dal? Kde už nebude obsazeno. Nejlépe Praha 1,2,4,10
Díky za tipy. :kytka:

na Šeberáku je akce, v restauraci Minigolf (to je tuším dneska), my jdeme dnes do restaurace Cinda na Císařkou louku (není to praha 1 2 4 10 ale od nás z Hodkoviček (4)je to kousek :) )

Limi123
Závislačka 3309 příspěvků 02.12.17 16:47

Materske centrum Balonek na Praze 4 ma mozna jeste volna mista zitra na 15.00 Je to urcene pro deti od 3 let, dopoledni pro mladsi je uz plne.

Ale balicky se tam nenosi, davaji vsem stejne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >