Hračky / hry pro 20m dítě

169
16.2.21 08:57

Hracky / hry pro 20m dítě

Holky prosím, čím bavíte prcky v tomto věku a době doma? ☺️ Malého co mame uz nebaví :( nějaké typy na hracky a aktivitu 🙏 🙏 🙏
Dekuju 🌈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5424
16.2.21 09:12

Nejlepší když mohla vytahovat z linky misky, vařešky, hrnce… a co se mi jinak osvědčilo nemít těch hraček moc. Já měla hračky schované vždy části různé. Nechala týden deset dní, a pak večer schovala a ráno čekaly nové hračky… jee to bylo radosti. A fakt nemít toho moc, ty děti pak neví s čím si hrát a je to horší. Než jak má k dizpozici 5-6 hraček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17737
16.2.21 09:27

Moje děti v tomto věku nejvíc bavilo pomáhat mi s běžnými činnostmi doma - vařím, dítě sedí na lince a míchá suché těstoviny v hrnci, nebo vkládá oloupané brambory do vody apod. Při vysávání dostaly svůj smetáček, nebo vlhký ubrousek na nábytek, podávaly mi kolíčky nebo vyndavaly mokré prádlo z pračky atd. Syn byl autíčkovej, takže tomu jsem vytáhla z hromady 3,4 autíčka každý den, s tím se dost zabavil, začínali oba i s Duplem. I nějaké pokusy o kreslení už probíhaly (velké snadno uchopitelné pastelky a voskovky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19784
18.2.21 21:29

Souhlasím s holkama, v tomhle věku je nebaví moc hračky, ale spíše nehračky, nejlepší využití teď má u nás 20m syn - učící věž a vaří se mnou na lince :mrgreen:

těsto jako modelína, pastelky, míčky, frčí u nás balonek, co svítí, když dopadne na zem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat