Interaktivní stoleček - osvědčil se?

86
6.2.21 19:43

interaktivní stoleček - osvědčil se?

Ahoj, ti zvás kdo máte doma interaktivní stoleček, má u vašich dětí úspěch? Nejedná se zrovna o levnou záležitost, tak jestli se to vyplatí a nebo raději koupit za ty peníze více různých hraček? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15630
6.2.21 19:47

Syn ho dostal brzo, cca v 3/4 roce a hrál si s ním celkem dost, vlastně denně, určitě aspon půl roku. Ted má rok a půl a zavadí o něj tak 1× týdně, řekla bych, že se k němu vrátí až bude vnímat, co po něm stolek chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2680
6.2.21 19:47

Jestli myslíš ty blikací zvukový plasťáky, tak ty stojej max kolem 1500, to není moc. Měli jsme, chvíli dceru bavil, ale já ty blikací hrací nesmysly nesnáším, tak se pak přestěhoval k babičce a dceři nechyběl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3419
6.2.21 19:53

Měli jsme, kde byl bubínek, takové ty vkládačky a ještě ě možnosti(teď si nevzpomenu :) ) a náš malej si s tím dost hrál. Pak jsme půjčili kamarádce pro dceru. Ta s tím si taky dost vyhrála. A teď je nachystán ve sklepě pro naší neteř. Stál sice 1500 kč, ale zatím si všichni vyhráli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2680
6.2.21 19:58

Jsem se ještě šla mrknout na internet po aktuální nabídce, a krom otravných blikacích plasťáků se daj koupit docela hezký dřevěný s celkem smysluplnejma aktivitama, to bych klidně koupila - ale nedělej si iluze, více různých hraček budeš muset nakonec koupit, i když koupíš stoleček :) taky je to dobrý až pro děti co stabilně sedí/stojí, pro mimina logicky nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
6.2.21 20:04

@Lily Evans jj myslím ty blikací, hrací plastový…tak například od FP stojí asi 1700…chtěla bych pro ní něco hrajícího, blikacího, ale zároven, aby jí to taky trochu rozvíjelo, nejen zmáčknout tlačítko a tot vše…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2680
6.2.21 20:08

@andreabak jsem z těch plasťáků tenhle pocit právě měla - když zmáčkneš tenhle čudlik, tak to zabečí, bezva, ale naučí to akorát tak mačkat čudliky. Nehledě na to, že mě to vytáčelo k nepříčetnosti, ty zvuky. Existujou mnohem chytřejší hračky, dcera si dost vyhrála s dřevěnou aktivity kostkou - daj se sehnat za 5 tisíc, ale i menší do 2 tisíc, výběr je širokej a není nutný brát ty nejdražší, naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
6.2.21 20:08
@andreabak píše:
@Lily Evans jj myslím ty blikací, hrací plastový…tak například od FP stojí asi 1700…chtěla bych pro ní něco hrajícího, blikacího, ale zároven, aby jí to taky trochu rozvíjelo, nejen zmáčknout tlačítko a tot vše…

Kupovala jsem synoveckovi na Vánoce. Ma ted 10 měsíců. Hraje si s tím hodně. Ma to od FP a 1700kc to teda nestálo. Jsou tam i různé věci, co může dělat sám a ne jenom zmáčknout tlačítko… Rodiče chtěli tento, ja bych ale brala nějaký dřevěný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19619
6.2.21 20:14

Jo dcera se s ním hrála dlouho, pak jsem prodala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2403
6.2.21 20:25

Syna stoleček moc bavil :D ale stejně máme doma x jiných krámů :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14544
6.2.21 20:32

Měla jsem pro syna FP a vyhrál si s ním hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3343
6.2.21 22:36

Koupili jsme ho, aby měla mladší dcera něco nového k narozkam. Mám děti krátce po sobě a starší má snad všechno, tak jsme zkusili i stoleček. Hrají si s ním obě, ale není to top. Máme FP. Chtěla jsem dřevěný z Lidlu, ale byl už vyprodaný. Jinak u nás vede kuchyňka. U toho taky stojí a navíc to má suplata a cenově je to cca nastejno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19253
10.2.21 14:33

Je to věc na chvilku, vyplatí se bazarový v super stavu :palec: třeba zde :

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu