Hračky pro 7m mimčo

153
2.7.20 15:53

Hračky pro 7m mimčo

Ahoj holky, potřebuju trochu inspirace. Jaké hračky máte pro své 7mi měsíční ratolesti??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3218
2.7.20 16:04

Nejoblíbenější petka, vlhceny ubrousky, telefon, ovladač.. Jinak klasický hrkatka, knížky, valec na lezení, podložky se zvuky zvířat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12159
2.7.20 16:54

Uz mam deti vetsi, ale co si pamatuji, tak cca do roku a pul byly nejlepsi nehracky - treba drevene varecky :D Jinak jsem mela par tech Lamaze veci, to je docela bavilo ruzne mackat. Par micku a podobnych blbin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1391
2.7.20 17:19

@Ibibi Šustící knížky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
2.7.20 21:49

Fisher price choditko zebra - od 7m si dcera hrala s cudliky, mackatky apod. Pozdeji se u zebry zvedala a od 10m se snazi opirat a vyrazi na prochazky do prostoru. Kdyz zebru schovam, tak taha zidle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
7.7.20 20:00

V sedmi měsících jsme toho moc asi nepotřebovali to bylo spíš co našel hrací podložka ale my měli hraček milion :lol: ale zato teď je mu 16 měsíců :lol: a teda dnes mu uklízet pokoj nebudu to jsou hračky všude a hraje si s tím hlavně když tam s ním jsem jinak je prostě všude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.20 14:38

Hračky pro miminko

Naši chlapečkové jsou nadšení z kelímků do vody s motivem zvířátek, bohužel to vypadá, že se již přestaly vyrábět, přesto však posílám odkaz, třeba se Vám podaří najít něco podobného. https://www.alza.cz/…d5680609.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama