Hračky pro chlapa

245
24.11.15 22:04

Hračky pro chlapa

Zdravím. :mavam: Hledám inspiraci na Vánoční dárek pro chlapa. Něco na hraní co ho upoutá, s čím si vyhraje a bude z toho vedle. :lol: První Vánoce dostal auto na dálkový ovládání, který si celý život přál, minulý vánoce dostal helikoptéru na dálkový.. Teď už mě napadá jedině Lego technic, ty auta jsou snad na dálkové ovládání. Ale nevím jestli by z toho byl tak odvázanej i když řikal, že by to chtěl. Tak mě zajímá co mají doma Vaši chlapi na hraní a co je hodně dostalo? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22590
24.11.15 22:10

Tak můj by vydržel u Merkuru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
24.11.15 22:12

Vrtulnik pred par lety rozflaknul pri prvnim letu. letos dostane dron s kamerkou. pokud ho rozbije, tak uz nic letaciho nedostane :lol:

jinak jeste podle zajmu treba fitnes naramek,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6113
24.11.15 22:13

Kupuju hlavolamy Hanayama obtiznost minimalne 5-6

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
missah
24.11.15 22:15

Dron. Koulal minule na nějaký videa z dronu z Orlický přehrady a úplně to tomu chlapovi záviděl

• Nahlásit
  • Citovat
8720
24.11.15 22:20

Jestli je to míněno i na hračky pro větší chlapy, tak u nás se osvědčil míč na americký fotbal a na rugby (pro zajímavost, jak se s tím hází a kope), a revolver flobertka a terče (nemusí na něj být zbroják, akorát to chce mít bezpečné místo, kde střílet, já měla ze zbraní hrůzu, ale trefit terč je fakt adrenalin, jen ji manžel skladuje mimo domov, kvůli dětem, a zásadně zvlášť náboje)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
24.11.15 22:39

Jestli ma rad cokoliv na dalkovy ovladani, co mu letos poridit Wevibe? :think: :mrgreen: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
24.11.15 22:42

Autodráha, vláčkodráha…- to by u nás byl prim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Papuchalka
24.11.15 22:44

Muj si stavi lego a za hracku povazuji i xbox co mu porizuji.

• Nahlásit
  • Citovat
24.11.15 22:46

@Labuť19 Můj chlap si na hraní pořídil děti :D ba ne má detektor kovu a chodí hledat, takže výbava k tomuto, ale většinou si to vybere sám a já to koupím, protože nevím co k tomu potřebuje.
Jinak já bych mu koupila honítko :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5208
24.11.15 23:17

@lleennttiillkkaa Honítko je super dárek manžel už dostal druhé a je spokojený :mrgreen:
Jinak dobrá hračka je powerball, zvlášť pro ty co pracují s počítačem je to dobrý na rozcvičení zápěstí proti karpálním tunelům

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarcelkaVrba
24.11.15 23:29

@Labuť19 Lego bude super. Mám dva sourozence a maminka nám ze srandy dala k mikulášovi minulý rok lego a všichni jsme se na tom hrozně zasekali :D věkový průměr je 30. A děti jsme k tomu nechtěli ani pustit

• Nahlásit
  • Citovat
40547
24.11.15 23:35

@Labuť19 a nás frčí auta na dálku - Traxxas a Axial, ale jsou trošku dražší, je to spíš fakt pro lidi co je to hodně baví. Jinak i Merkur je super ten má taky úspěch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
24.11.15 23:42

Tak u nás „táta“ čeká stále na tu autodráhu :mrgreen: Jenže ono je tady pořád nějaké to příliš malé dítě, které by to mohlo zničit a to on by nechtěl :mrgreen: Takže pomalu začínám věřit, že si ji pořídí až budou děti z domu, aby se nemusel dělit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3228
25.11.15 01:18

Domácí pálenice :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu