Hrnčířský kruh

9868
8.3.09 18:42

Hrnčířský kruh

Ahoj :)

Manžel bude slavit narozky a já mu plánuju nadělit hrnčířský kruh - na tuty ho to potěší a bude sranda, navíc to s holkama využijem i do budoucna.

Nemáte některá tip na nějaký šikovný, nepříliš drahý, ale použitelný na výrobu misky nebo hrníčku. Na webu jsem našla jen dětské, tak nevím, jestli jsou vůbec k něčemu… :) My si rádi dáváme ptákovinky :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11525
8.3.09 19:25

A pec na vypalování si nadělíš ty? :lol: :lol:
S koupí neporadím, ale docela jsi mě tou představou pobavila :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
8.3.09 19:27

Pec ne :) Ale mám možnost si nechat hotové výrobky vypálit :) No nevyužij to :D První misky nám už schnou na půdě a chlopek povídal, že by si chtěl zkusit točit. A jít na kurs je pro nás trochu problém :( Teda dokud dětičky neodrostou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
8.3.09 19:32

Koukni sem, Lesi.
http://www.keramickepece.cz/kruhy.htm
Kamarádka koupila jeden v annonci, je keramička a rozumí tomu a jela ho vyzkoušet, stál asi 1500. (dělala jsem jí řidiče :D ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19269
8.3.09 19:36

Jéééé,to by mě moc bavilo,ale nemám to kde vypalovat. :(
Ale neporadím,koukni na net.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
8.3.09 19:42
zaneth píše:
Koukni sem, Lesi.
http://www.keramickepece.cz/kruhy.htm
Kamarádka koupila jeden v annonci, je keramička a rozumí tomu a jela ho vyzkoušet, stál asi 1500. (dělala jsem jí řidiče :D ).

Ten bych brala hned - i když jsem měla teoretickou představu o ceně tako do 1000,– Kč. Na ten odkaz jsem koukala - hobby kruh tam stojí kolem 15 000,– Kč (a ta nula mi tam nepřebývá).

Chjo :(

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
8.3.09 19:44
jirabobes píše:
Jéééé,to by mě moc bavilo,ale nemám to kde vypalovat. :(
Ale neporadím,koukni na net.

Na webu jsou dětské do cca 500,– Kč a pak až ty za 15000,– Kč… Chjo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
8.3.09 19:54

Tak budeš muset asi prolézt všechny možný bazary. Tak držím palce,abys našla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19269
8.3.09 20:06

No tak to budeš mít těžké.Dej si inzerát do avíza,annonce a tak.Koukni na aukro a na jiné bazarové stránky. A navštiv bazary.
Jinak vážně nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
9.3.09 08:59

Nebo se zkus poptat přímo u nějakého hrnčíře nebo prodejce, třeba jim tam někdo nabídne k odkoupení použitý. Osobně mám zkušenost s hodně levným kruhem a nic moc :? Pak jsem chodila k hrnčířce, co se tím živila a to se fakt nedá rovnat. Nebo ještě šikovného řemeslníka, co trochu rozumí elektrice a může vám to sestavit. Sice to nebude vypadat jako z katalogu, ale tu funkci to splní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
9.3.09 09:46

Včera nás pobavil syn kamarádky, dostal k narozenimám Voltíka a s tatínkem sestavil přístroj, který mu ohlásí, že už má napuštěnou vanu. Třeba by to šlo napojit i na ten kruh. :lol:
Hodně štěstí, s holkama chodíme nadšeně na keramiku, jen už to nemáme kam dávat.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AlžbětaII.
23.11.09 13:07

Hrčířský kruh

Hi hi děvče to je super nápad…Hrnčířský kruh je moooc fajn dárek, jestli máš přebytečných 30000,– a půl roku na učení, než vytvoříš něco podobného jako hrníček.
:dance: Tak hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
23505
28.11.09 16:22

Řešili jsme to doma, slušné nabídky začínají na 15 tis., takže radši docházíme na večerní kurz a v ceně je i materiál a hlavně vypálení, s tím bysme měli problém. Jinak pro mě je fajn i konzultace, co dělat a jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama