hrnek s brčkem

1829
17.5.06 12:09

hrnek s brčkem

Zdravíme všechny :-)

V pondělí jsme Matýskovi pořídila hrnek s brčkem od f.Canpol Babies http://www.oskarek.cz/detail.php?… a už dneska mi odpadává ten horní dílek, kterým se hrnek uzavírá v době nepití. Tak mám několik otázek:

1.Stalo se to také někomu? Je to vada toho mého konkrtního, nebo je to u těchto hrnků běžné?

2.Kde se dá koupit v Praze v kamenném obchodě? Já ho kupovala přes Internet, tak že bych ho ještě někde mohla obhlídnout naživo?

3.Poradíte nějaký jiný hrnek s brčkem, který má to zavírání vyřešené líp?

Děkuju moc!

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

116
17.5.06 12:57

Ahoj, já jsem ten samý hrnek kupovala Matýskovi loni kvůli dovolené a byla jsem maximálně spokojená. Nikde netekl, zavírání naprosto v pořádku celou dobu užívání. Tak to asi bude možná vada konkrétního výrobku. Já jsem ho kupovala u nás v DM drogerii, měli tam i náhradní brčka, která se musí občas vyměnit, protože je Matýsek prokousal. U nás spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
17.5.06 13:17

Ahoj,
Kačka používá tenhle hrnek něco přes týden a zatím bez problémů. Víčko drží v pohodě. Taky jsem kupovali v dm drogérii.

Jana+Kačka 17m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
17.5.06 15:25

Ahoj,
Niki jsem tento hrneček koupila asi před 3 týdny a je z něj nadšená.Ona brčko miluje a z něj mnohem víc i vypije.Kupovala jsem ho taky přes net.Včera jsem ho taky viděla v DM drogerii a o dot levnější,ale jsem moc spokojená,tak mi to neva.Horní díl nám taky sem tam odpadne,ale není to časté.Brčko je super.
Tak ať se mrňouskům dobře bumbá.¨
Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama