Hry pro kluky - 10 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 14.08.19 13:24
hry pro kluky - 10 let

Ahoj,
prosím o radu zkušené maminky :) příští týden budu mít na hlídání celý týden synovce - 10 let.
Jako skoro každé dítě v jeho věku ho zajímá hlavně telefon :zed: poraďte mi prosím nějaké aktivity, hry, vyrábění atd. co bychom spolu mohli dělat? Mám na dva dny naplánované výlety, ale na ty další dny bych s ním chtěla něco vyrábět (má rád nažehlovací korálky atd.) nebo hrát nějaké hry.

Bohužel v tomhle nejsem moc zběhlá… sama děti ještě nemám.
Děkuju všem :kytka:

Reakce:
modravlocka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 14.08.19 13:31

Můžete třeba střílet ze vzduchovky do terče, jestli si troufáš. :lol: To je baví v tomto věku hodně. Nebo i deskové hry - v tomto věku mají rádi např. Osadníky z Catanu.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8394 příspěvků 14.08.19 13:32

To znám :mrgreen: hrajeme na xboxu, žereme sladký, nějaký deskovky třeba dobble, zoo, výlet. Duchaplnou náplň a zeleninu nechť do nich cpe maminka, tady jsou na rozmazlovaci dovolené :P plus teda jsem doufala, že už bude mít nějaký pud sebezáchovy a ono možná spíš puberta. Čištění zubů připomenu dvakrát, s bičem nad ní stát nebudu, kor když tu do toho mám svýho mrnouse. A nebojte, meloun, jablko nakrájím, dam před čumák a během dne to zmizí… Navíc ji čeká další týden u babičky, tak nebude na škodu trochu vyhladovět :lol:

reny14
Závislačka 2535 příspěvků 14.08.19 13:36

S naším hrajeme karty (prší), monopoly, aktivity, kamionem po Evropě. Nás má ještě trenažér na řízení autobusu a kamiónu, to má na PC jako hru. Jinak na mobilu si staví Minecraft. Jinak venku litá na kole, koloběžce. Občas prohlíží knížky, čte. Hodně si kreslí podle předlohy. Záleží co synovce baví, podle toho bych se řídila.

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 14.08.19 13:47

@modravlocka no tak to bych se bála :P ještě by si ze mě udělal pohyblivý terč :mrgreen:

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 14.08.19 13:48

@Bubla Bůčková jo XBOX ho taky moc baví :-) ten máme doma :palec: asi máš pravdu, nebudu si hrát na velkou výchovu, od toho mají maminky :-) ale základní pravidla zkusím vyžadovat :cert: uvidíme jestli po tom týdnu stále bude stát náš barák na stejném místě 8)

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8394 příspěvků 14.08.19 14:06
@Margit. Tomanova píše:
@Bubla Bůčková jo XBOX ho taky moc baví :-) ten máme doma :palec: asi máš pravdu, nebudu si hrát na velkou výchovu, od toho mají maminky :-) ale základní pravidla zkusím vyžadovat :cert: uvidíme jestli po tom týdnu stále bude stát náš barák na stejném místě 8)

Nakup Nutelu a parky, stáhni auta na Xbox a staň se oblíbenou tetou. Matiku pro pátou třídu s ním neopakuj :P :mavam:

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 14.08.19 14:30

@Bubla Bůčková ono je to těžký… ségra má tři děti a teď se rozvádí tak jí chci pomoct a nechci jí domů vrátit ďábla :lol:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8394 příspěvků 14.08.19 15:04
@Margit. Tomanova píše:
@Bubla Bůčková ono je to těžký… ségra má tři děti a teď se rozvádí tak jí chci pomoct a nechci jí domů vrátit ďábla :lol:
:mrgreen:
Váš příspěvek
Reklama