Hubnuti- co jíst na cestách, výletech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.7.22 11:42

Hubnuti- co jíst na cestách, výletech

Ahoj, ráda bych zhubla tak pět kg. Když se stravuji doma, tak jim celkem střídmě. Ovšem když o víkendu cestujeme s celou rodinou, je problém co si dát k obedu, k večeři, aby to nebylo smažené nebo hotovky. Díky za tipy :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1756
5.7.22 11:44

Proč problém? Si dej salát, těstoviny, rizoto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
5.7.22 12:00

Ja si takhle na cesty delam trebas testovinovy nebo cockovy salat… Nebo oroste neco, co se nemusi ohrivat. Kdyz nekam jdem na jidlo, davam si kureci prso s bramborem. Kdyz situace dovoli, prohazuji mezi sebou jidla - na cestu vetsinou ovoce+jogurt+orechy, zeleninu, polystyren se syrem, v zaloze mam proteinovy tycky…pohoda 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4890
5.7.22 12:10
@lucie.krajcarova píše:
Ahoj, ráda bych zhubla tak pět kg. Když se stravuji doma, tak jim celkem střídmě. Ovšem když o víkendu cestujeme s celou rodinou, je problém co si dát k obedu, k večeři, aby to nebylo smažené nebo hotovky. Díky za tipy :*

Buď si dělat s sebou třeba luštěninové / těstovinové saláty. Různé ty křupavé plátky, pokrájet zeleninu. Když půjdeš do restaurace, tak si dej něco lehčího. Nemusí to být přece smažák nebo guláš se šesti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21000
5.7.22 12:13

Pokud dovolená, tak prostě bílkovina a zelenina, pokud jen výlet, tak jsem svůj denní příjem jedla ve snídani a večeři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1963
5.7.22 12:14

Skoro vsude maji nejaky platek masa na prirodno nebo steak a k tomu jako prilohu opecenou zeleninu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19672
5.7.22 12:51

@lucie.krajcarova a na výletech se stravujete v restauraci nebo po vlastní ose, tj. berete si jídlo s sebou?

Příspěvek upraven 05.07.22 v 13:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19672
5.7.22 12:54

Jinak já si s sebou beru jídlo dle svého jidelnicku. Ostatním beru to co chtějí oni. Dopředu se domlouvame.

Pokud v restauraci, snažím se vybrat kus masa a zeleninu k tomu. Kde to nejde (nic vhodného tam není), dam si to co tam je a pak upravim jídlo v dalších dnech.

Ještě, občas si beru na jídlo s sebou sušené maso. K tomu mrkev a knackebrot.

Jinak grilované maso, tvrdý sýr, ze zeleniny mrkev, okurek, rajčatka, papriku apod. co jde dat do krabičky, pečivo (já používám zitne). Nosím si i jablko nebo ovocné kapsicky.

Příspěvek upraven 05.07.22 v 13:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29698
5.7.22 13:02

No já si dávám buď třeba nějaký salát, těstoviny, maso na prirodno s bramborem. Ale když se zrovna nevyletuje každý den, tak to neřeším a klidně si dám nějakou prasarnu, co bych doma nejedla :D stejně výlety máme založené spíš na chození a celkově větší fyzické zátěži, že tu prasarnu aspoň z části hned spalim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8372
5.7.22 13:25

Stačí vynechat alkohol, latté, brambůrky a kupovat si normální jídlo. Klidně i řízek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60002
5.7.22 13:46

Připravit si něco doma. Ve zdravé výživě se dají koupit i nějaké ty tyčinky. Nic na místě bych nekupovala.
Já mám teda omezení, že nemám žlučník. Takže kupované jídlo v terénu. Není pravé ořechové. Vždycky je to moc mastné a to nemůžu. Takže vždy svačina sebou. Jinak by byl problém.

Když je zvyklá mít dietní režim. On se při dietním má/ může dělat prasečí den, kdy se neřeší. Ale ten den bych nemohla dělat, když je výlet. Páč bych ho proseděla na WC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60002
5.7.22 13:52

Mi je třeba naprosto někde. Co si druzí myslí, když si vytáhnu na výletě své krabičky se svačinou. Ať si třeba myslí, že jsem klasický paštikář. Tak ať. Moc dobře vím, co si sním dovolit, kde sníst. Kde ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.7.22 15:02

Ahoj, tak já si na výlety beru většinou ovoce, zeleninu, takové to tvrdé pečivo, sýry a když už jdeme do restaurace tak většinou salát nebo maso se zeleninou. Někdy i něco nezdravějšího, když vím, že to za ten den spálím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat