Hubnutí na antidepresivech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
593
11.5.22 21:36

Hubnutí na antidepresivech

Holky mám dotaz, podařilo se vám některé z vás zhubnout na antidepresivech. Hodně sem se rozjedla a teď po zvážení sem se zděsila. :,( :,( děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8981
11.5.22 21:40

Jo..je to paradox ale jakmile začala antidepresiva zabírat, byla jsem schopná se vykopat z postele a jít si zaplavat nebo do fitka.. hlavně jsem byla schopná jíst což mi nakoplo metabolizmus..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 21:41

Mně se na antidepresivech nejen že nepodařilo zhubnout, naopak jsem hoooodně nabrala. A to bez změny jídelníčku nebo životního stylu. Roky jsem byla na stejné váze, jím víceméně celý dospělý život stejně, pohybu taky neubylo ani nepřibylo, ale s AD jsem za 3 roky nabrala 20 kg bohužel.

• Citovat
  • Nahlásit
1565
11.5.22 22:08

Znám mnoho lidí, co na antidepresivech spíše přibrali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1767
11.5.22 22:21

Jsem 4 měsíc na antidepresivech a 4 kila nahoře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
11.5.22 22:42

Mam velmi blizkou osobu, ktera na antidepresivech pribrala 40 kg a neni schopna se jich zbavit at se snazi sebevic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 23:23

Mám syna na AD a to jaký on má apetit mě upřímně děsí 8o :roll: Zatím asi nepřibal (AD 3 týdny), ale budu muset začít vážně zvažovat, co vařit a připravovat. Udělám vydatnou večeři a rovnou po večeři si ještě něco chystá. Jo a ten hlad se stupňuje. Ráno moc hlad nemá, večer vlčí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 23:34

Nejdřív jsem dost přibrala. Teď to mám tak, že se musím fest snažit a daří se mi dlouhodobě hubnout, velmi pozvolna. Jídelníček mám sestavený u nutričního terapeuta i s ohledem na další zdravotní problémy, denně chodím 15 tisíc a více kroků, dvakrát týdně chodím plavat, dvakrát do fitka. Horší je, když pak přijde propad a dva tři týdny nejsem schopná ničeho, natož dodržovat nastavený režim. To pak přiberu to, co jsem hubla tři čtyři měsíce.

• Citovat
  • Nahlásit
593
12.5.22 05:05

Já právě jak se říká hodila do klidu, tak sem nekoukal ani na Levi a ani na pravo a jedla sem večer, ráno pořád :? Nikdy sem nebyla na sladký, ale teď? Čokoláda pro me není problém. Ale řekla sem si dost.. Musím se hlídat :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
12.5.22 05:47

Mám dítě s autismem, takže jsem na antidepresivech také. Beru Trittico a za poslední dva roky jsem zhubla cca 18 kg. Trittico beru přibližně rok. Jsem ale vegetarián, lehce sportuju a hlídám se.
Dítě má kombinaci léků, včetně antidepresiv, a přibralo na normální zdravou váhu. Byla extrémně štíhlá.
Po většině psychofarmak se dost přibírá, to je normální. Trittico má být jedno z těch modernějších, kde by se toto tolik dít nemělo. U mě to zatím funguje, i když si říkám, že bych možná zhubla ještě víc, kdybych ho neměla, ale neberu ho pro srandu králíkům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4930
12.5.22 12:20
@mikoy píše:
Já právě jak se říká hodila do klidu, tak sem nekoukal ani na Levi a ani na pravo a jedla sem večer, ráno pořád :? Nikdy sem nebyla na sladký, ale teď? Čokoláda pro me není problém. Ale řekla sem si dost.. Musím se hlídat :(

Ahoj, jaká AD bereš? Já po AD nikdy nic nepřibrala, za to po Lyrice a antipsychotikách 40 kg. Taky jsem začala jíst sladké, které jsem roky nejedla… hodně jsem se přejídala… Taky tabulka čokolády na posezení nebyl problém. Teď se pár dní držím, ale chutě jsou. Já mám ještě neurologické problémy, tak z pohybu zvládám akorát chůzi. Ale když jsem ještě mohla sportovat, tak jsem i na práškách zhubla 20 kg. Držím ti palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
12.5.22 15:03

@Lollitka děkuji to já beru Asentru teď hodně do jídelníčku zarazuju ovoce a zeleninu která pro mě byla tabu.. Pohybu mám dost v práci ale to jídlo.. To přejídání je hrozný.. Ale držím se :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
12.5.22 15:45
@mikoy píše:
@Lollitka děkuji to já beru Asentru teď hodně do jídelníčku zarazuju ovoce a zeleninu která pro mě byla tabu.. Pohybu mám dost v práci ale to jídlo.. To přejídání je hrozný.. Ale držím se :(

Tak zrovna Asentru bere moje autistická dcera. Má k tomu ještě antipsychotika. A z extrémně nízké váhy přibrala na normální zdravou váhu. Hlídám to a doufám, že nebude dál nabírat, ale řekla bych, že Asentra bude jedno z těch antidepresiv, po kterých se rozhodně přibírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4930
12.5.22 15:52
@LindenSkyHope píše:
Tak zrovna Asentru bere moje autistická dcera. Má k tomu ještě antipsychotika. A z extrémně nízké váhy přibrala na normální zdravou váhu. Hlídám to a doufám, že nebude dál nabírat, ale řekla bych, že Asentra bude jedno z těch antidepresiv, po kterých se rozhodně přibírá.

Jaká bere tvá dcera antipsychotika? Já neznám nikoho, kdo by po Asentře přibral, sama jsem ji brala a to v dávce 300 mg a ještě jsem zhubla. Jako přibírat se může po všech AD, ale myslím, že Asentra v žebříčku „přibíráků“ nedominuje. Za to po antipsychotikách se může přibírat skoro po všech, já tedy kromě po Abilify a Zeldoxu přibrala snad po všech a ještě mi často teklo mléko. Ale je to samozřejmě individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
12.5.22 16:00
@Lollitka píše:
Jaká bere tvá dcera antipsychotika? Já neznám nikoho, kdo by po Asentře přibral, sama jsem ji brala a to v dávce 300 mg a ještě jsem zhubla. Jako přibírat se může po všech AD, ale myslím, že Asentra v žebříčku „přibíráků“ nedominuje. Za to po antipsychotikách se může přibírat skoro po všech, já tedy kromě po Abilify a Zeldoxu přibrala snad po všech a ještě mi často teklo mléko. Ale je to samozřejmě individuální.

Klidně ti to napíšu do SZ, už jsme si dříve psaly. Nechci mít veřejně na internetu kompletní medikaci dítěte, i když pod fiktivním nickem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat