Hylak a mlecne vyrobky

Anonymní
28.2.21 18:43

Hylak a mlecne vyrobky

Ahoj, prosim anonym, dnes jsem si na doporuceni na srovnani strev koupila hylak. V lekarne mi pani rekla, ze nemam uzivat s mlecnyma vyrobkama, ale nerekla proc a jak dlouho. Je to asi hodina a pul co jsem mela k veceri syr, tak jestli si lek mohu vzit? A proc se nesnasi s laktozou popripade co mi hrozi kdybych zapomnela a nebo uzila brzy :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19829
28.2.21 19:12

Příbalový leták jsi četla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
28.2.21 20:40

Hylak sám o sobě obsahuje laktozu. Nevím normálně jsme při něm jedli mléčné výrobky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2944
28.2.21 21:16

Tak jo, tady je citace z příbalového letáku:
Přípravek Hylak forte s jídlem a pitím
Přípravek se užívá před jídlem nebo během jídla s velkým množstvím tekutiny (ne mléka), dospělí s
vodou, čajem, pomerančovým džusem, děti s dětskými čaji nebo jablečným džusem. Přípravek Hylak
forte nemíchejte s mlékem a mléčnými produkty, protože může dojít k jejich vysrážení. Kojencům,
jejichž výhradní stravou je mléko, podávejte přípravek mezi kojením nebo krmením. Přípravek můžete
smíchat s trochou vody nebo čaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2944
28.2.21 21:17

Takže když Hylak zapiješ mlékem, tak se zdrcne. Sýr by vadit neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
28.2.21 22:09
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym, dnes jsem si na doporuceni na srovnani strev koupila hylak. V lekarne mi pani rekla, ze nemam uzivat s mlecnyma vyrobkama, ale nerekla proc a jak dlouho. Je to asi hodina a pul co jsem mela k veceri syr, tak jestli si lek mohu vzit? A proc se nesnasi s laktozou popripade co mi hrozi kdybych zapomnela a nebo uzila brzy :roll:

Měl by být odstup cca 2 hodiny od všech mléčných výrobků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat