Hypermarkety brigáda?

Anonymni
9.2.08 21:20

Hypermarkety brigáda?

Ahoj holky,
tak jsem už nějakou dobu doma, práci domů jsem nenašla a teď jsem se předběžně domluvila s kamarádkou (taky má malé dítě), že si vypomůžeme s hlídáním dětí a najdeme si nějakou práci.
Moc možností jsme nenašly, ale i v našem malém městě je několik hypermarketů, tak chceme zkusit brigádu třeba v Hypernově. Ještě jsme se nebyly zeptat, tak nevím zda to půjde, aby nás zaměstnaly třeba na 4 hodiny denně.
Diskusi jsem založila protože nemám vůbec představu o tom, kolik se za práci, například vykládání zboží do regálů, platí. Prostě až tam půjdu, tak bych chtěla být aspoň přibližně v obraze.
Není tady někdo podobný, který už práci v hypermarketu vyzkoušel? Děkuju.
Věra

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
9.2.08 21:49

Ahoj,

v kazdem meste je to jinak, ale konkretne to skladani zbozi cca 55kc za hodinu.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.2.08 21:54

Terik, prosím,jsem z úplně jiného oboru a toto je fakt mimo moje chápání.
Dejme tomu, že mi nabídnou těch 55Kč/h a mně se podaří oddělat třeba 80 hodin za měsíc. Tzn. 4400 hrubého. Nevíš, nebo aspoň odhad, jaká na to bude daň? Prostě kolik asi donesu domů?
Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
2249
9.2.08 22:44

Věrko taky se připrav na to, že nebudeš mít třeba služby v pevnou dobu, třeba v čase 12-18. Prostě jak se jim to bude hodit. Na to dojela kamarádka, taky samozřejmě na mateřské, ale potřebovala jen dopoledne, maximálně do tří odpo, jindy jí tchyně nebyla ochotná hlídat. Tak to vzdala, protože to se jim ani omylem nehodilo. Třeba to u vás tak nebude, všude je to jinak, tohleto je zkušenost z brněnské Hypernovy. Tak ať Ti to vyjde. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
10.2.08 10:49

Ahoj, každopádně když dojdeš na infokoutek, tak ti dají lejstro, abys ho vyplnila a pak čekala :roll: . Pokud zrovna fakt nepotřebujou brigádnice, tak lejstra založí a už je nevytáhnou … a předpokládám že je to všude stejný.
Většinou chtějí spíš lidi na pokladnu, na krám málokdy … Nejlépe by bylo vyhlídnout si třeba když dělají nábor brigádníků nanoční inventuru, mám za to že třeba kaufland jí teď bude mít (nebo měl?)
A v kauflandu co mohli, tak vyšli ženskejm na RD vstříc, a dělali třeba jen dopoledne. Když si brigádník, tak si to můžeš i kapánek určit a nebo říct že takhle nemůžeš že nemáš hlídání.
Jenže se musíš optat v tom krámě no … a věř že nejlépe je se ptát přímo třeba vedoucího nebo tak, bo mít tam vyplněnej dotazník není nic … :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.2.08 12:42

Ahoj,už rok a půl pracuju v Tescu na pokladně na Dohodu o pracovní činnosti .
Směny mám jak se to hodí mně,vždycky nechají na informacích volné směny,které už jsou dané (třeba 14-22,10-15 a tak různě) a komu se hodí tak se tam napíše. Nebo třeba zavolají,jestli můžu tehdya tehdy pokud jim někdo vypadne.
Hrubého mám 63,– na hodinu,čistého to vychází asi 55,–
U této smlouvy je limitovaný počet hodin,můžu oddělat max. polovinu plné pracovní doby. To je počet pracovních dnů v daném měsíci krát 4. Takže to dělá asi 80 - 90 hodin měsíčně,ale jelikož mám malé děti,tak to bohatě stačí,víc bych ani nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama