Hypoteční specialista u ČP

Anonymní
20.2.20 13:24

Hypoteční specialista u ČP ( generali )

Ahoj, najde se tu někdo kdo pracuje u České jako hypoteční specialista? Mám jít příští týden na pohovor, tak jsem se chtěla informovat dopředu, jaké jsou zkušenosti někoho, kdo to někdy už dělal. Zajímalo by mě jestli se opravdu stačí věnovat hypotékám, nebo zda se budu muset angažovat i v pojišťovnictví a zda je tato práce na HPP nebo je nutná živnost. Nabídka původně zněla práce na plný úvazek s fixním platem, ale pořád je to pojišťovna, tak nevím co mám čekat. Děkuji

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2240
20.2.20 14:28

Ahoj, mám u ČP nějaké produkty (ale pojistné) a mám tam známou…

ano, ČP i sama jako subjekt poskytuje opravdu hypotéky, ačkoliv by to laik asi nečekal (tohle se čeká spíš od bank a stavebních spořitelen, než od pojišťoven)
hele, na NAŠÍ MALÉ pobočce jsou jen dvě pracovnice, a ty musí umět VŠE, tj. většina jejich práce jsou pojistky.. jen menší část hypotéky…
pokud hledají Přímo hypotéčního specialistu, tak se bude zřejmě jednat o větší pobočku, a bude to lepší - specializovaná - práce… (je to v krajském městě??)
každopádně snad máš nějakou praxi, orientaci v oboru apod., protože zájemců asi bude dost a problematika je to úzká a specifická, kde mohou padat opravdu velmi odborné dotazy… hodně štěstí :mavam:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama