Hypotéka na byt

Anonymní
20.5.20 15:06

Hypotéka na byt

Ahoj, přítel si vzal cca před 2,5 lety hypotéku na byt. Teď ale přemýšlíme, že bychom šli do baráčku. Jsem těhotná a v tom bytě bysme byli jak sardinky. Ale zajímá mě, jestli lze prodat ten byt i když ještě nemá zaplacený úroky a dostat hypotéku na dům? Jestli je to vůbec možné?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3976
20.5.20 15:13

Resit to lze hned nekolika zpusoby, doporucuji si sehnat financniho po radce, ktery vam vyresi nejidealnejsi variantu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13518
20.5.20 15:23
@Anonymní píše:
Ahoj, přítel si vzal cca před 2,5 lety hypotéku na byt. Teď ale přemýšlíme, že bychom šli do baráčku. Jsem těhotná a v tom bytě bysme byli jak sardinky. Ale zajímá mě, jestli lze prodat ten byt i když ještě nemá zaplacený úroky a dostat hypotéku na dům? Jestli je to vůbec možné?
Řešit se to určitě dá. Kontaktuj finančního poradce, případně se zeptej v bance, kde jste sjednávali hypo…

Kamarádi kupovali byt s hypotékou a normálně si tu hypotéku na sebe převedli. A ti majitelé měli volné ruce. Ale je potřeba, aby vám někdo poradil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 15:28

Jasně, že to jde :) My jsme kupovali byt na hypo před necelým rokem a ti, co nám ho prodali v něm bydleli jen rok. Takže rok platili hypotéku, která se jen přepsala na nás a teď ji platíme my :palec: A my pro změnu chceme byt prodat hned po fixaci, tedy taky nedoplacený (dluh máme na 30 let) a jít také stavět. Tenhle byt jsme kupovali jen z toho důvodu, že jsme ještě nějaký rok potřebovali být poblíž jednoho města a nechtěl se nám
dál platit nájem. Takže tady taky zůstávat nebudeme.

• Nahlásit
  • Citovat
14760
20.5.20 15:58

Jde to, přehodit zástavy většinou nebývá problém, ale jak už bylo zmíněno, najděte si finančního poradce, bude to pro vás jednodušší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30501
22.5.20 21:45

Proč je v poslední době emm plné odpovědí „najdi si finančního poradce“? :think: to je nějaké PR či co? Ještě dejme tomu chápu pokud se jedná o klienty, kteří jsou na tom špatně s bonitou nebo jsou v šíleně komplikované situaci, ale přeci byt na hypotéku do toho nespadá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama