Kolik pokojíčků pro 3 děti?

67
15.5.20 16:24

Kolik pokojicku pro 3 deti?

Zaciname s navrhem budouciho bydleni, ale lameme si hlavu s poctem mistnosti pro deti. Mame 3 deti, kluk (6), holka (3) a kluk (1)

Jaka moznost je nejlepsi?
a) Kluci spolu a holka zvlast (kluci vekove 5 let od sebe)
b) Kazdy svuj pokojicek, ale mensi
c) nejak propojene?

Hlavne premyslim do budoucna, puberta a tak, nemyslim si, ze holka by chtela sdilet pokojicek s mladsim brachou :nevim:

Diky za postrehy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24328
15.5.20 16:25

A mate moznost jenom 2 pokojů? Ja bych udelala prostě kazdemu pokoj zvlášť i za cenu ze by byly malinké :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19333
15.5.20 16:26

No a mit ctyri loznice nejde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5670
15.5.20 16:27

Každý svůj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19530
15.5.20 16:27

Pokud mate moznost, udelejte kazdemu svuj pokoj, respektive udelala bych tri male pokoje a zatim to treba nechala jeden jako loznici, jeden jako hernu a treti „pracovnu“ a casem jim umiznila mit sve soukromi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10058
15.5.20 16:30

Teď dle věku k sobě, časem tři, pokud o to budou stát a jsou prostory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11500
15.5.20 16:30

Já bych udělala 1 malý už studentský pokojík (postel, psací stůl pro prvňáčka) a 1 velký pokoj, kam už bych ale vsadila dvoje dveře (jedny by se nepoužívaly) a byl uchystaný na to, že stačí přepažit ho příčkou (tzn. aby v každé části bylo okno a dveře). Zatím bych ho ale nechala pro ty dvě mladší děti a zároveň jako hernu - aby měly děti větší prostor, kde si např. všechny tři najednou roztahají po zemi stavebnici a můžou tam být pohromadě. To přepažení by vyplynulo ze situace, ale myslím, že dřív než za 5 let to děti chtít nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19530
15.5.20 16:33

Osobne myslim, ze jakykoli zpusob rozdeleni dvou pokoju mezi 3 deti bude blbej, to jedno dite se muze citit odstrcene nebo naopak ty dve budou zavidet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2128
15.5.20 16:35

U nás jsou strašně rádi, že mají svůj pokoj, když se poperou, jdou si zálezt a toho druhého tam nepustí. Třetí je malý, tak mu je to zatím jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7591
15.5.20 16:37

3 děti, 3 pokoje… V pubertě si tam budou tahat, hoky, kluky.. Těžko budou chtít sdílet pokoj s někým ze sourozenců :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
15.5.20 16:39

@zrcadlo To me taky napadlo

Ono je prave „blby“ to, ze jsou pohlavim na preskacku. 3 pokoje muzeme udelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 16:40

Máme 3 deti 13,11,3.starsi kluci mají každý svůj pokoj a je to opravdu super. Puberta s níma clouma, jsou rádi ve svém.. Nejmladší, holčička bude mít časem taky svůj pokoj.. Teď je ještě s námi a je klukům si chodí hrat
Takže pokud to jde, určitě každý svuj..

• Citovat
  • Nahlásit
17785
15.5.20 16:43

My jsme byli 3 deti. Ja a sestra v jednom pokoji, bratr mel svuj. Ja tim nijak netrpela, ze pokoj sdilim se sestrou. Naopak si myslim, ze to detem jenom prospeje, kdyz se nauci souziti a kompromisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
elibro
15.5.20 16:44

Vyrostla jsem v jednom pokoji s o dva roky mladším bráchou a v životě mě nenapadlo, že v tom mám hledat problém :nevim:

Teď čekám třetí, skladba bude kluk, kluk, holka po 2-3 letech - a budou mít jeden pokoj. Prostorný, ale jeden. Co mě se týče, bude jim to muset stačit. Ideálně do chvíle, než zmizí z domu… V pozdní pubertě jsem maximálně ochotná vyjednávat o využití nynější pracovny.

• Citovat
  • Nahlásit
11500
15.5.20 16:44
@Simu píše:
@zrcadlo To me taky napadloOno je prave „blby“ to, ze jsou pohlavim na preskacku. 3 pokoje muzeme udelat.

Já mám děti 4 a 6, kluka a holku v jednom pokoji (máme 2+1), a večer žadoní, jestli si můžou vlézt do jedné postele a vyprávět si strašidelné příběhy :lol: Nijak se neruší, myslím, že ta potřeba soukromí přijde až za pár let. Jestli máš děti 3 a 1, tak bych jim fakt zatím nechala prostor pro bunkry a řádění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat