Reklama

Hysteroskopie - odstranění polypu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnFi
Povídálka 24 příspěvků 16.07.18 10:51
Hysteroskopie - odstranění polypu

Zdravím Vás,

budu Vám vděčna za jakoukoli radu nebo zkušenost.
Před 17 dny jsem podstoupila hysteroskopii, kdy mi odstraňovali polyp. Dle slov sestřičky by mělo špinění přestat do tří dnů, mne ale nepřestalo. Ze špinění se minulý týden stalo poměrně silné krvácení, v den nástupu krvácení jsem měla horečku. Druhý den jsem jela na gyndu, pan doktor mi předepsal Norethisteron na zastavení, ale to se nekonalo. Teď mi hrozí kyretáží, ale do té se mi nechce, před zákrokem mi říkali, že těch zásahů do dělohy chce mít co nejméně, pokud žena ještě nerodila.
Začínám být pěkně zoufalá, unavená a nešťastná…

Děkuju Vám za případné zprávy.

A.

Reklama

Reakce:

Ginuš
Hvězda diskuse 37635 příspěvků 16.07.18 10:56

Ahoj, jdu tě jen uklidnit - než jsem poprvé rodila, měla jsem za sebou 5 kyretáží. Nebolí tě podbřišek? Nemže to být zánět? I když to by dr napsal spíš ATB. Drž se.
Mě čeká hystero za 14 dní, tak mám taky docela strach :roll:

AnFi
Povídálka 24 příspěvků 16.07.18 10:59

Ginuš, děkuju za zprávu :-)

Podbřišek mě bolí jako před ms (už asi 14 dní), tu mám dostat za 2-3 dny, jenže nevím jestli přijde s těmi hormony…
Hysteroskopie jsem se bála jako čert kříže, ale nic to není :D

Ginuš
Hvězda diskuse 37635 příspěvků 16.07.18 11:09

@AnFi děkuji, no jsem na to zvědavá. Nemám moc ráda operace spodku :roll: . Tak to hrozně drřím palce, ať nemusíš na revizi i když ona se dá taky přežít.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama