Hysteroskopie, polyp, abraze

Anonymní
30.11.20 21:33

Hysteroskopie, polyp, abraze

Ceka mne to..zitra se budu objednavat.
Nekolik let mam silnou menstruaci
Dr.mi.rikala, ze nejspis souvis se tremi porody.Na prevent. prohlidce jsem ji to rekla opet a nasla mi tam polyp cca 16× 8mm.
Nikdy jsem na operaci nebyla, hodne se bojim..
Jak jste to zvladli vy? Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1227
30.11.20 21:42

Na operační hysteroskopii jsem byla v srpnu, odstranění myomů, také silná menstruace, první narkóza v životě, strach mí každý, bez toho to nejde. Ráno jsem nastoupila na sedmou, na řadu jsem šla po jedenácté, to jediné bylo otravné, to čekání, oblbovačku jsem dostala 5 minut před odjezdem na sál, najednou jsem spala a najednou se zase probudila, byly asi dvě hodiny, trochu blbě z narkúozy a večer v osm domů, menstruace od té doby téměř na pohodu, takže to zato stálo, předtím už se s tím nedalo žít, krev ze mě tekla za pochodu a mohla jsem si to všechno ušetřit, kdybych šla dřív

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 21:45

@evulinda79 dekuji.zadne bolesti…?

• Citovat
  • Nahlásit
246
30.11.20 23:47

Nezkoušela jste pohledat někoho v okolí kdo dělá Hysteroskopii bez narkozy? Pokud jste někdo z MS kraje tak doporučuji pana Kováře. Byla jsem u něj 2 měsíce zpátky kvůli polypům. Práce na cca. 20 minut. Dokonce jsem se mohla dívat na televizi jak mi ty polypy odstraňuje. :mrgreen: Úplná pohoda, bez bolesti, pokecali jsme, slezla jsem a šla jsem domů. Dala jsem si intimku pro jistotu ale stejně jsem ji nakonec nepotřebovala. Od té doby mám menstruaci bez bolestí a to jsem šíleně trpěla a bez analgetik jsem se neobešla. Ani tak moc nekrvácím. Opravdu pokud máte možnost zkuste kouknout po někom v okolí, vím že to ale mnoho lékařů nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
1.12.20 09:18

Ja jsem mrla histeroskopii a zaroven mi delali i laparku. Na pokoji jsem byla s pani co mela jen histero a v ten den ji pustili domu. Rikala ze ji neboli nic, normálně hned chodila vse ok. Nejotravnejsi je určitě to čekání nrz te vezmou na sal. Ja mela příjem v 7 rano a vzali me az v 1 odpo. Bude to dobre neboj, neni to zas az takový zakrok. Bud rada ze nejdes na tu laparku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 15:53

dekuji.moje doktorka mi prave nedoporucila, aby to bylo bez narkozy…jeste jsem.se aji neodhodlala objednat se

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat