OHSS problém s dýcháním

4199
30.11.20 13:48

OHSS problém s dýcháním

Ahoj holky. Jsem tyden po OPU. Byla jsem hned na zacatku dve noci v nemocnici kde ale resili pouze bolesti bricha. Bricho se mi nafukuje stale, ale muzu dychat jen kdyz jsem v polosedu. Kdyz udelam pohyb, chci se zvednout tak se rozkaslu a neni to uplne jako dobry. Volna tekutina v brise ve ctvrtek nebyla. Vajecniky 10 cm.

Zensky kdy tohleto uz skonci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8282
30.11.20 14:27
@šmoulililinka píše:
Ahoj holky. Jsem tyden po OPU. Byla jsem hned na zacatku dve noci v nemocnici kde ale resili pouze bolesti bricha. Bricho se mi nafukuje stale, ale muzu dychat jen kdyz jsem v polosedu. Kdyz udelam pohyb, chci se zvednout tak se rozkaslu a neni to uplne jako dobry. Volna tekutina v brise ve ctvrtek nebyla. Vajecniky 10 cm.Zensky kdy tohleto uz skonci?

Pokud je to OHSS tak zvýšit příjem tekutin a bílkovin.. příště ukončovat protokolem třeba Decapeptylem.. já už s dýchacími potíži letěla do špitálu, nevyšla jsem ani 4 schody..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1445
30.11.20 14:31

S dychanim bych sla opet k doktorovi, ukazuje to spis na zhorseni stavu…predpokladam, ze ET jste odlozili? Skonci to az vyprcha hcg, tekutina se vstreba a zmensi se vajecniky, u me to trvalo 8dni, 2 kspacky, hoooodne tekutin, mineralka stridana s vodou a hoodne bilkovin, to bylo tezky, vubec se mi nechtelo jist, takze proteinovy drinky, pudinky apod…u nekoho bohuzel trva dyl a muze si vyzadat i hospitalizaci..urcite volej hned do caru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4199
30.11.20 19:18

@Skaiqy já tam byla hned v den OPU, to ale bylo kvůli nesnesitelné bolesti, to dýchání přišlo až po propuštění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8282
30.11.20 19:38
@šmoulililinka píše:
@Skaiqy já tam byla hned v den OPU, to ale bylo kvůli nesnesitelné bolesti, to dýchání přišlo až po propuštění.

Možná bych jela na pohotovost nebo ráno k lékařce..mě si nechali hned ve špitále..nechci strašit ale s dýcháním je to pak lehce o držku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat