Zpožděná menstruace trvala jen dva dny

13
29.11.20 15:40

Zpožděná menstruace

Ahoj,
ano, jsem si vědoma toho, že nejlíp bude vědět Dr., co a jak.
Dnes je to týden, co mám zpoždění. V říjnu jsem sice měla nechráněný styk, ale den na to, přišla MS, která sice trvala pouhé dva dny. Vždy mě bolí prsa 14 dní před očekávanou menstruací a teď? Vůbec žádná bolest. Test jsem si zkoušela dělat a byl samozřejmě negativní. Jediný, co na sobě pociťuji, tak je motání hlavy, častá zimnice a píchání v podbřišku, před pár dny lehké špinění. Jsem z toho v šoku, nikdy jsem neměla tak velké zpoždění a ještě ty prsa, že vůbec nebolí. Jinak mám menstruaci pravidelnou. Řekla jsem si, že počkám maximálně do konce listopadu a pak se objednám k doktorce. 🤔 Je to divný. Bazální teplota byla dnes 37°, zkusím ještě změřit ráno.

Příspěvek upraven 29.11.20 v 15:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2193
29.11.20 15:45

Pichani v podbrisku, zimnice u mne byly priznaky zanetu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 15:48

Stresovala jsem uplne stejne, nakonec to byl zanet mocovych cest:)

• Citovat
  • Nahlásit
4.12.20 10:59

Ahoj,
tak já vysadila HA před půl rokem, po celou dobu MS pravidelná. Jenže minuly měsíc mě začalo bolet v podbřišku přesně v den ovulace, bolest prsou, které mě nikdy nebolely. Zimnice a nevolnost. Dokonce jsem 5 dni slabě špinila hnědou krví.
Už jsme si říkala že bych mohla být těhotná. MS se mi opozdila o týden a trvala jeden den. Ani po ní se mi stav nelepšil. Testy negativní a tak jsem si říkala že něco není OK.
Zašla jsem na gyndu a mám cystu na vaječníku, která se dá často splést s těhu příznaky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat