Jak zastavit menstruaci?

16
27.11.20 19:23

Jak zastavit menstruaci?

Před 7 a půl měsíci jsem porodila. Teď mám třetí menstruaci, jenže už trvá od 24.10. Takže už ji mám měsíc. :( :( Byla jsem i na gynekologii a doktor mi řekl, že mám víc kojit, že mi na to nemůže nic dát, když kojim. Zkontroloval mě a ujistil že je to opravdu menstruace.
Jak to zastavit? Semtam je to i špínění, ale už mě to fakt nebaví a partner z toho taky není nadšený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20315
27.11.20 19:31

Neberes antikoncepci? Ja to mela v létě a dostala sem hormony na zastavení, ale to ti neda, kdyz kojis no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3785
27.11.20 20:54

Zkus kokošku pastuší tobolku (tinkturu), mně pomohla na dlouhodobý krvácení a špinění po revizi, stojí pár korun ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
28.11.20 08:22
@Kriss Tina píše:
Neberes antikoncepci? Ja to mela v létě a dostala sem hormony na zastavení, ale to ti neda, kdyz kojis no.

Já mám navíc z antikoncepce alergickou kopřivku a deprese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
28.11.20 08:28
@osvc píše:
Zkus kokošku pastuší tobolku (tinkturu), mně pomohla na dlouhodobý krvácení a špinění po revizi, stojí pár korun ;)

Tak to je hodně super. O tom jsem neslyšela. Rozhodně koupím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
28.11.20 09:14

Přeslička taky docela dobře staví jakékoli krvácení. A jako bonus zpevňuje vlasy a nehty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3785
28.11.20 09:34
@LSlili píše:
Já mám navíc z antikoncepce alergickou kopřivku a deprese.

Snad pomůže ;) Já už byla tenkrát fakt zoufalá a někdo mi ji tady poradil, platila jsem za to kolem 70 korun, lahvička vydrží dlouho a opravdu pomohla ;) Např. tady jsou její účinky: https://www.bylinkyprovsechny.cz/…ziti-uzivani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat