Bolestivá ovulace u dcery

40
25.11.20 19:56

Bolestivá ovulace u dcery

Ženy, dcera (19 let) dnes odpoledne si stěžovala na bolesti podbřišku, měla by teď mít menses, ale má to už 3 měsíce rozházené, nedostala to 2 měsíce pak zase jo, gynekolog po vyšetření řekl že vše v pořádku a není nic zvláštního pokud menses 2 měsíce nedostane. Minulý měsíc tedy měla, teď nekrvácí, ale má bolesti a bohužel zrovna na pravé straně. Od 12 let měla většinou bolestivou menses a poslední roky i bolestivou ovulaci ale takhle si nikdy nestěžovala kdyby bylo na mě jedu s ní hned na pohotovost, ale chce počkat, ale já jsem úplně vynervovaná. Máte někdo zkušenost? Dcera také má časté urologické potíže, několik zánětů moč. měchýře jednou dokonce podezření na slepé střevo. Mám z toho hrůzu. Prosím všechny rejpalky, nechci řešit zdravotní potíže na netu, jen zjišťuji jestli má někdo podobné potíže. Předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3463
25.11.20 20:24

Je to dost mozne, ze to ovulace je. Me boli hooodne. Na bolesti v miste slepaku trpim uz nekolik let s prestavkama, kolikrat se nemuzu ani narovnat. Casto si myslim ze to musi byt slepak, je to bolest vrazejiciho se noze.. ale absolvovala jsem x vysetreni, odberu a nikdy nic.. takze verdikt je ze je to od zad, stazene svaly v male panvi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
25.11.20 20:25

A s tim mocakem to mam taky tak.. zkusila bych nakapat algifen, pokud to neni slepak, melo by to pomoct. Na srovnani cyklu bych zkusila Gynex nebo Estrozin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
25.11.20 20:31

Ja mam bolestivou ovulaci, boli me v podbrisku, hodne neprijemne. Ale neni to az tak bolestive, ze bych nekdy zvazovala pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
25.11.20 21:13

Já sama také mívám bolestivou ovulaci ale většinou hodně intenzivní bolest je jen chvíli a pak tak normal při které se dá fungovat. Uvidíme jaká bude noc… Děkuji Vám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18506
25.11.20 21:27

@Albuša píšeš, že teď by měla mít menstruaci - tak pokud má mít menstruaci tyto dny, tak nemůže mít ovulaci :zed: ta je přece uprostřed cyklu :nevim:
a z čeho jsi vyděšená? že by to byl slepák?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat