Ideální nájemce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
linda.kripnerova
Nováček 2 příspěvky 21.05.19 15:03
Ideální nájemce

Vse se vyresilo. Dekuji za postrehy.

Příspěvek upraven 27.05.19 v 15:50

Reakce:
Pvln34
Stálice 79 příspěvků 21.05.19 15:32

Poradila by som sa s právnikom, bude dosť záležať na tom co mate podepsane v smlouve.

Murka
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 21.05.19 15:40

Nedala bych na rady internetu a oslovila právníka, nejlépe specializovaného. On projde smlouvu a řekne ti co a jak.

Uživatel je onlineChauvinist
Neúnavná pisatelka 18662 příspěvků 21.05.19 15:41
@linda.kripnerova píše:
Pronajala jsem byt firmě Ideální nájemce. Podepsali jsme smlouvu s tím, že mi garantovali nájem, za který byt pronajmou a pokud ho pronajmou za víc, nájem srovnají a od něho si odečtou 15% provize. Skutečnost je taková, že o výši nájmu, za který byt pronajali mě neinformovali. Po nějaké době jsem zjistila, že byt pronajímají výrazně dráž a že jejich provize činí 26% z ceny nájmu, krom toho od podnájemníka vybírali o 20% vyšší poplatky za služby bez mého vědomí. Místo omluvy jsem se dočkala jen arogantního telefonátu. Nyní už nekomunikují vůbec. Je na tom někdo podobně? Zvažuji žalobu. Děkuji

No a co je ve smlouvě? Nedá se (anonymizovaně) zveřejnit? Pokud se zavázali brát jen 15 procent z NÁJMU, tak cokoliv nad to je (v nejlepším případě) BO…

Váš příspěvek
Reklama