III. screening, důležité?

15
18.10.20 12:21

III. screening, důležité?

Zdravím :mavam: Ráda bych se zeptala… Dr mi dala lísteček, kde je napsané že mezi 31 a 32tt mám jít na 3. screening, k ní. Když jsem byla naposledy v poradně (28tt) objednala mě na něj na 34+0. To už mi bylo divné ale tak neřešila jsem to. No a těsně předtím, mi začalo být špatně, kašel, teplota a samozřejmě musím na testy na covid. Na test 5 dní čekám a pokud se ukáže že jsem pozitivní tak ještě min. 10 dní doma. Takže k dr bych se dostala nejdříve ve 37tt 8o Nevím, jak moc je ten 3. screening důležitý, jsem z toho trochu nesvá, i tak dlouho bez kontroly :( Kamarádka mi teď říkala, že ona sama na tom screeningu posledním nebyla že dr. ji řekla že to není nic extra - že ho jen přeměří. Já za to mám platit 1000kč tak jsem myslela že to bude obsáhlejší než běžná poradna. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13963
18.10.20 12:31

3. screening běžně dělají gynekologové, jde primárně o uložení placenty, rozměry a polohu děcka. A měla by ho hradit pojistovna, zavolej si do své a zeptej se jak to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
18.10.20 12:41

Tak s pozitivnim testem te nikam ted nepusti :nevim: ale za me muzu rict, ze 3. Screening uz byl nejkratsi, vlastne se zkouklo, jestli je vse na svem miste a dozvedela jsem se cca vysku a vahu mimca..nekdo si priplaci to 3D…ale to je spis pro zajimavost, ne nutnost…myslim, ze dulezitejsi nez 3.sc je uzdravit se a byt v klidu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
18.10.20 12:56

Ne, sestra mi k tomu přímo napsala ať přinesu 1000kč. To mi je absolutně jedno, spíš mi jde o to že budu dlouho bez kontroly… No nic se asi nedá dělt, budu doufat že jsem negativní a uvidím jak to dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4817
18.10.20 13:37

Nepovažuji ho za nějak extra důležitý. Pokud bylo do teď vše v pořádku, stačí když ti udělá utz až budeš zdravá… Zkoukne placentu, mimčo, uložení, váhový odhad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
18.10.20 16:42

Já zaplatila 600 Kč a taky mi to přišlo celkem o ničem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 17:39

Ja teda za tento screening neplatila nic i když mi ho doktorka delala. Lísteček mi dala ale o tom, že by se něco platilo nikde nic psano nebylo. Nakonec jsem ani nic neplatila

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama