Ikea - postýlka + přebalovací pult

3.8.15 21:41

Ikea - postýlka + přebalovací pult

Gulliver postýlka + přebalovák
Ahojky, mám v ikei vybránou postýlku a přebalovák Gulliver. Z fotografii vypadá velmi sympaticky a je to pro nás cenově dostupné zboží. Budu ráda když mi někdo napíše své osobní zkušenosti (spokojnost/nes­pokojenost) Dě­kuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6098
3.8.15 22:08

Ten tvuj tam nevidim :) my tam jeli ouvodne pro levnejsi ale kvalita se mi moc nezdala. Nejvic se nam libil ten jak je zaroven i komoda. Ale ja bych stejne komodu musela kupovat. Pokud mas skrinek doma dost, tak urcite bude stacit jen uplne obycejny. Mela ho sestrenka a uplne v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8509
3.8.15 22:12

@veronika.f doporucila bych ti hledat na bazaru. Chtela jsem si ho nedavno v ikea prohlednout, ale slecna z obsluhy mi potvrdila, ze uz ho nemaji vystaveny, ani skladem a konci jeho prodej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
3.8.15 22:30

@veronika.f Postýlku jsem taky chtěla brát, ale nekonec mi na živo víc sedla postýlka Sundvik.
Přebalovák už na webu ikei nevidím, ale my měli Sniglar (velice levný) a byla jsem s ním spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6098
3.8.15 22:33

JO jo postýlku mám taky Sundvik zdála se nám nejhezčí :-) jinak sem měla vybranou též jinou. Nejlepší je si to jet okouknout. Přítel to tam i stěhoval k sobě abychom viděli jak to bude vypadat. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
3.8.15 22:33

@veronika.f mám oboje a nemůžu si vynachválit. Přebalovák je ta nejlepší věc, kterou kdo kdy vymyslel. Hlavně pro má bolavá záda je to balzám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 22:59

Tak to me teda moc mrzi, ze jsem nestihla ten prebalovak, do pr**** :-( Uhanela jsem pritele at jedem mnohem drive, ale to znate on je furt cas i kdyz za mesic rodim :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
3.8.15 23:10

Ja teda nemam zkusenost, ale my meli tento a parada, je to opravdu skvela vec, muzu potvrdit, ze je pevny, vse bez problemu…ja bych do pultu vic neinvestovala, ale z toho duvodu, ze nas malej je cahoun a v roce sel o dum dal a poslouzil paradne :palec: Sniglar pult

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6098
3.8.15 23:17

@MonikaN.89 Jo jo to je to co ma sestrenka a stacilo ji to :) penez maj dost takze klidne mohla vzit drazsi. Ale kdyz nejdou potreba supliky tak to asi fakt staci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
3.8.15 23:32

@veronika.f podivej se na aukro nebo sbazar, tam jich byva mraky a v dobrem stavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama