Monitor dechu - který pořídit

5
3.8.15 13:21

monitor dechu - který pořídit

Ženy, poraďte jaký druh nebo značku koupit - nechci super drahý, ale ani nic levnýho, aby to fungovalo jako spíš nefungovalo, takž dilema, pro co se rozhodnout…další dotaz k tomu - jak dlouho se to dítěti vůbec dává, do kdy asi tak se má takto,,hlídat,,…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
3.8.15 13:23

@KT77 měla jsem Tomy a v pohodě..cena tuším 1200 kč. jak dlouho? jak chceš. My koupili supermoderní matraci - je moc vysoká, takže jsme monitor poslali dál do světa - používaný 4 m :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
3.8.15 13:27

Já začnu od konce, jo? Obecně se doporučuje do roka, protože do té doby hrozí SIDS. Výrobci ale třeba doporučují dát monitor pryč, jakmile se na něm dítě v postýlce postaví. U prvního synátora jsem ho měla asi do toho roka s tím, že od nějakých 9 měsíců jsem ho pouštěla jen sporadicky. U mladšího jsem ho téměř nepoužila, možná nějaké tři měsíce na obědové spaní, protože jsem ho měla v posteli a v jeho 9 měsících jsem ho zrušila, protože pořád tahal za kábl a rozepínal klipsu. Měla jsem českou Nanny, byla jsem spokojená. Pár poplachů bylo, jestli falešných, to si netroufám tvrdit. Baterky jsem měnila za celou dobu jednou. Ještě jsem ho prodala dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
3.8.15 13:37

Já jsem strašně spokojená s monitorem dechu na plínku, Snuza Go :palec: Ale pokud chceš klasický, měla jsem půjčený z porodnice Babysense a nebyl s ním žádný problém.
Do 1 roku hrozí SIDS, takže asi tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 13:39

Máme babysense 5, zatím jedeme na jednu desku ale mladý /4m/ začíná cestovat, takže vyfasuje i druhou desku. poplach nebyl ani jednou, baterky sem prvně měnila včera. jede u nás denně, mladý je ve svém pokoji. používat ho chci do cca 9 měsíce. resp do té doby než si ho všimne a začne devastovat centrální jednotku na postýlce :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12585
3.8.15 15:18

Dobrý den,
doporučuji kouknout na monitor dechu v Bazaru. Najdete tam skoro nové a za lepší cenu. :)

:mavam:
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 15:27

Máme Nany a jsme spokojený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 16:28

Jsem teprve ve fázi pořizování výbavičky, ale koupili jsme BabySense II. Ségra ho používá už skoro rok, měli ho prý i v porodnici a je moc spokojená, žádný falešný alarm, nic. Rozhodovala jsem se ještě mezi BabySense V, ale nakonec zvítězila dvojka kvůli velikosti desek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Otakar Z.
3.8.15 16:38

Máme Baby Sense II. Vůbec jsme netušili, že něco takového existuje, ale kámoška, která rodila 2 měsíce před manželkou mi vyprávěla, jak to jejich dítěti prakticky zachránilo život, tak jsem to ještě před příjezdem mimča z porodnice koupil.

Žádný falešný poplach, funguje to opravdu dobře a klidněji se nám spí.

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
3.8.15 16:48

@KT77 měla jsem (mám) babysense II - koupeno z druhé ruky, jsou kvalitní, měli jsme i v porodnici..byla jsem za něj ráda hlavně když malá spávala v jiné místnosti. Měla ho asi do roka.

• Nahlásit
  • Citovat
1289
3.8.15 17:47

Mne pripada kvalitni Nanny, ale pozor na ty z druhe ruky, pak to muze hazet falesne alarmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
3.8.15 18:03

My máme Nanny a maximální psokojenost, malé je 11 měs a pořád ho máme, je sice fakt, že jak začala v postýlce divočit, tak už jednou planý poplach byl, ale jinak super :)… jesli můžu poradit, já kupovala od jedné mamči na Mimibazaru, po jednom mimču, ještě byl rok v záruce a za super cenu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7897
3.8.15 19:54

Máme půjčený z porodnice babysence II, používán zatím 3 měsíce a bez poplachu, určitě doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama