Imodium a průjem ze stresu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 19:45
Imodium a průjem že stresu

Čauky holky mám takovej dotaz :) Máte to některá taky tak, že když máte někam jít nebo jet, berete si radši imodium? Já mám strach že když někam půjdu a budu mimo záchod, že mě to zrovna chytne :( Když si to imodium vezmu cítím se jistěji a to ani nemusim mít průjem :? Teď jsme byly na dovolene tak jsem si ho každé ráno radši brala, asi je to všechno v hlavě já vím :( Máte to někdo tak tak? :srdce:
A omlouvám se za ten anonym :srdce:

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5490 příspěvků 23.10.18 19:48

Ne nevidím důvod proč bych podobné léky měla brát preventivně :nevim: jo když jedu někam dál, na dyl tak si třeba vezmu platíčko do kabelky kdyby náhodou, účinkuje to poměrně rychle.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 19:49
@Anonymní píše: Čauky holky mám takovej dotaz :) Máte to některá taky tak, že když máte někam jít nebo jet, berete si radši imodium? Já mám strach že když někam půjdu a budu mimo záchod, že mě to zrovna chytne :( Když si to imodium vezmu cítím se jistěji a to ani nemusim mít průjem :? Teď jsme byly na dovolene tak jsem si ho každé ráno radši brala, asi je to všechno v hlavě já vím :( Máte to někdo tak tak? :srdce:
A omlouvám se za ten anonym :srdce:

Ano, mám to stejně. Pokud jdu někam, kde budou cizí lidi nebo prostě nebudu mít kde rychle odskočit nebo poblíž někdo bude, tak si to beru. Když jdu třeba na nákup nebo tak, tak to ne, ale jinak prostě musím. A máš pravdu, je to v hlavě a už mi to dost vadí. Vždycky jsem pak pět dní zabetonovaná a ty tlaky v břiše stojí vždycky za to…

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 5138 příspěvků 23.10.18 20:03

Já jsem zjistila, že mi daleko víc pomůže Kinedryl. Stačí mi 1/4, zklidní mě a tím mě přejde i ten stres a uklidní i střeva.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 20:15
@Anonymní píše:
Ano, mám to stejně. Pokud jdu někam, kde budou cizí lidi nebo prostě nebudu mít kde rychle odskočit nebo poblíž někdo bude, tak si to beru. Když jdu třeba na nákup nebo tak, tak to ne, ale jinak prostě musím. A máš pravdu, je to v hlavě a už mi to dost vadí. Vždycky jsem pak pět dní zabetonovaná a ty tlaky v břiše stojí vždycky za to…

Jsem ráda že nejsem sama ;) jo je to fakt protivny ale ten strach že se někde po…? :( Přitom to ani nemusí být pravda ale mám to vsugerované :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 20:16
@Monchichik píše:
Já jsem zjistila, že mi daleko víc pomůže Kinedryl. Stačí mi 1/4, zklidní mě a tím mě přejde i ten stres a uklidní i střeva.

Opravdu.? To mě nikdy nenapadlo :O

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 21:37

Ano, když je nějaká větší akce, třeba když jedeme na výlet, do zahraničí, pohovor do práce, zkrátka do neznáma, tak beru. V létě jsem si přišla v pohodě, jeli jsme MHD na výlet, na nádraží mě to chytlo, nechala jsem děti na lavičce, sprintovala na záchod, cestou mi něco ujelo do kalhotek, který jsem pak na záchodě musela vyhodit…
Takže když něco je, zobnu Immodium preventivně a mám klid a nemusím pak po zoologické brouzdat na ostro :cert: :mrgreen:
A vzhledem k tomu, že mám za sebou období, kdy jsem brala skoro obden a nemohla bez něj vystrčit nos z domu, tak ta cca jedna tabletka měsíčně mi přijde úplně v klidu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 07:10
@Anonymní píše:
Ano, když je nějaká větší akce, třeba když jedeme na výlet, do zahraničí, pohovor do práce, zkrátka do neznáma, tak beru. V létě jsem si přišla v pohodě, jeli jsme MHD na výlet, na nádraží mě to chytlo, nechala jsem děti na lavičce, sprintovala na záchod, cestou mi něco ujelo do kalhotek, který jsem pak na záchodě musela vyhodit…
Takže když něco je, zobnu Immodium preventivně a mám klid a nemusím pak po zoologické brouzdat na ostro :cert: :mrgreen:
A vzhledem k tomu, že mám za sebou období, kdy jsem brala skoro obden a nemohla bez něj vystrčit nos z domu, tak ta cca jedna tabletka měsíčně mi přijde úplně v klidu.

Právě že takové období mám teď, že beru skoro obden abYch byla v klidu :(

Kelišová 5138 příspěvků 24.10.18 07:18
@Anonymní píše:
Opravdu.? To mě nikdy nenapadlo :O

Tak to zkus, třeba ti to pomůže. Mně teda stačí 1/4, zkus vzít 1/2 a uvidíš. Já jsem na to přišla tím, že jsem ten stres měla taky , třeba když jsem věděla, že někam pojedu. A protože je mi v autě špatně, musím si vzít Kinedryl a zjistila jsem, že mi zklidní právě i ty střeva :)

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 24.10.18 09:17

Holky, prosim vas nemedikujte se sami. Jestli mate stresiky, uzkosti a z toho prujem, jsou k tomu leky primo urcene, dlabat kinedryl na nerviky, to je neco jako pit vodku na nerviky, casem z toho bude zavyslost, ani nebudete vedet jak…

Kelišová 5138 příspěvků 24.10.18 09:19

@Mrs.bloud Tak když někam jedeš a jedeš častěji, tak si ten Kinedryl taky vezmeš. A závislost si můžeš vypěstovat na všem, tak to chce snad s rozumem,ne?

Terka92
Stálice 52 příspěvků 25.10.18 14:05
@Monchichik píše:
@Mrs.bloud Tak když někam jedeš a jedeš častěji, tak si ten Kinedryl taky vezmeš. A závislost si můžeš vypěstovat na všem, tak to chce snad s rozumem,ne?

Přesně zažila jsem i závislost na nosních kapkách :D a zbavovala jsem se toho opravdu špatně :) imodium taky vezmu když jdu někam kde jsou cizí lidi nebo nebudu moct jen tak rychle odbehnout na záchod :) třeba když jedem na výlet a tak , pak jsem hned klidnější :)

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 06.11.18 17:50
@Monchichik píše:

Tak jasne, je to tvoje vec, ale pokud to je ve fazi, ze nekdo dlabe imodium jednou tydne ci casteji, tak to muze hodne ublizit prirozenemu traveni a pritom prujem ze stresu jde lecit jinak. Strevo, i kdyz to nevypada, je hodne dulezity organ a umele zahustovat stolici muze take zpusobit, ze se stolice uz sama zahustovat nebude. To mas to stejne jako lidi s opacnym problemem, kteri se bez cipku uz nevykadi. V dusledku to prinese jeste vetsi problemz s hemeroidy a pritom to lze resit jinak. Tyhle diskuze cte hodne pubertacek a nerada bych, aby si z toho nejakak nezkusena holka vzala, ze je OK dlabat na prujem ze stresu imodium notabene bez konzultace s lekarem. Nekdo ze stresu blinka, no tak by se mohl treba kazde rano po snidani pekne vyblinkat, to fakt neni reseni, ani kratkodobe. Proste budu rada, kdyz se tu objevi muj nazor, ze to OK neni.

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 06.11.18 17:54
@Terka92 píše:
Přesně zažila jsem i závislost na nosních kapkách :D a zbavovala jsem se toho opravdu špatně :) imodium taky vezmu když jdu někam kde jsou cizí lidi nebo nebudu moct jen tak rychle odbehnout na záchod :) třeba když jedem na výlet a tak , pak jsem hned klidnější :)

No vidis, tak uz mas se zavislosti na lecich zkusenost. Hele ja jsem taky stresar a taky jsem mivala problem s nadmernym pocenim a nekdy i s tim prujmem. Ale ona uzdrava zacina tim, ze se proste naucit prestat za ty projevy stydet a proste se pujdes nekam vy… kazdy tam musime, i na vylete i mezi cizimi lidmi, toalety ci lesik najdes dnes temer vsude.

Uživatel je onlinemalá_holka
Kelišová 5383 příspěvků 06.11.18 18:06
@Anonymní píše: Čauky holky mám takovej dotaz :) Máte to některá taky tak, že když máte někam jít nebo jet, berete si radši imodium? Já mám strach že když někam půjdu a budu mimo záchod, že mě to zrovna chytne :( Když si to imodium vezmu cítím se jistěji a to ani nemusim mít průjem :? Teď jsme byly na dovolene tak jsem si ho každé ráno radši brala, asi je to všechno v hlavě já vím :( Máte to někdo tak tak? :srdce:
A omlouvám se za ten anonym :srdce:

preventivně určitě ne, ale na srač.ku jedině endiaron :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >