WPW syndrom a léčba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicka13
Povídálka 19 příspěvků 23.10.18 15:37
Wpw syndrom lecba

Ahoj nedávno mi zjistili Wpw syndrom jedna se o nějakou arytmii chci se zeptat jak se tenhle syndrom léčí a jestli má s tím někdo zkušenosti. Mám podstoupit holter ale pak doktor mi říkal že na katetrizaci to není. Ještě mě poslal na holtera ale mám z toho smíšené pocity bojím se že půjdu zase na nějaký zákrok děkuju za jakékoliv informace

Reakce:
Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 23.10.18 19:55

@Nicka13 a jak se to u Tebe projevilo? Měla si supraventrikulární tachykardii, nebo máš jen nález na EKG typu delta vlna. V případě že bys měla tu arytmii tak tam je léčbou první volby radiofrekvenční ablace. Jsi v péči kardiologa?

Nicka13
Povídálka 19 příspěvků 24.10.18 11:47

@Lucka1111
Jsem v péči kardiologie zjistili mi to pomocí EKG a echo

Nicka13
Povídálka 19 příspěvků 25.10.18 08:00

@Lucka1111 a projevy byly dušnost bolest na hrudi a bušení srdce

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 25.10.18 12:46

@Nicka13 tak to mě překvapuje že nezvažuje kardiolog katetrizaci. Ale tak budeš mít ten holter tak jestli se tam zachytí nějaká arytmie tak pak to asi bude indikace. A t už jsi nějaký zákrok měla? Že píšeš že se bojíš že budeš mít zase nějaký zákrok?

Nicka13
Povídálka 19 příspěvků 28.10.18 09:04

@Lucka1111 ano nedávno jsem byla na operaci. Vzali mi celý levý vaječník kvůli nezhoubnemu nádorů :(. No kardiologické mě zatím nikam posílat nechce nevím proč sám mi to ani neuměl vysvětlit co ten wpw syndrom je

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >