Klouby, co pomáhá při kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lampicka11
Závislačka 3435 příspěvků 5 inzerátů 22.10.18 22:10
Klouby, co pomáhá při kojení?

Ahoj.
Jdu si pro radu.
Kojím a neskutecne mě bolej klouby kolena a občas ramena. Jsem 2,5mes po porodu. Máte někdo fakt osvědčený přípravek na klouby? U ortopeda jsem byla…nabídl mi inj. Kyseliny hyaluronové za 1200,– atd..nějaký problem tam je co se týká výživy kloubu. Chci něco osvědčeného a injekci jako poslední možnost. Díky moc.

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 22.10.18 22:17

A nikdy předtím Vas nebolely??

Celeste97
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 22.10.18 22:21

Tak ono záleží co přesně je v kloubech za problém…Já mám třeba problémy s čéškou, od ortopeda předepsané Piascledine..Řekla bych že pomáhá trochu.
Klasika jsou ty Proenzi, Klokan..ale to se nesmí asi při kojení :think: :nevim:

Janik123
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 22.10.18 22:23

@lampicka11 Ahoj, měla jsem podobné problémy a mudr. na gyndě mi napsal Osteogenon. A pomohlo to. :palec:

browneye
Stálice 53 příspěvků 22.10.18 22:26

Ahoj, dobrý je také Condrosulf. Není to doplněk stravy, ale lék.

lampicka11
Závislačka 3435 příspěvků 5 inzerátů 01.11.18 07:33

@browneye ten se nemůže při kojení :( minule po porodu pomohl

@sediza píše:
A nikdy předtím Vas nebolely??

Bolej mě vždy když jsem kojila :zed:

Teď mě začli i bolet ramena, štípat a mravencit nárty… K neurologovi jdu až za měsíc.
To je fakt na palici. Jsem stastna že konečně můžu dlouho kojit a zdravi to odnáší takhle :roll:

Aksenga
Nováček 1 příspěvek 12.11.18 13:50
Vitaminy pro kojící matky

Ahoj, zkus nějaké vitamíny pro kojící matky. Mně taky hodně bolely klouby u prvního dítěte, navíc mi teda dost padaly vlasy, prostě si ze mě malý hodně bral. Pomohlo to během pár dnů - hned jsem cítila zlepšení. A pak jsem je brala ještě dlouho a dobrý :palec:.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >