Berle a ortéza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 07:33
berle a ortéza

Dobrý den
Najde se tu někdo kdo měl někdy ´berle nebo ortézu?

Potřebuju vědět zda jste ortézu a berle vraceli, či nikoliv.

takže kdyby mě někdo kdo má zkušenost s těmito pomůckami řekl zda je vracel o budu ráda a moc mi to pomůže.

kdž mi je dávali tak sem podapsala papír, ale nevím co na něm bylo.

Na internetu jsem našla, že se tyto pomůcky nevrací. že ten papír je, že nebudu mít stejné pomůcky po dobu 2 let. je to pravda? nejde o to, že bych si ty pomůcky nechtěla vrátit ba naopak bych s jich ráda zbavila.

Reakce:

Muminek2019
Povídálka 38 příspěvků 23.10.18 07:39

Přesně tak… nic se dneska už navrací, ale po dobu 2 let nemáš na stejnou pomůcku nárok ;)

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 23.10.18 07:43

Taky jsem nevracel.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27382 příspěvků 23.10.18 07:47
@Anonymní píše:
Dobrý den
Najde se tu někdo kdo měl někdy ´berle nebo ortézu?

Potřebuju vědět zda jste ortézu a berle vraceli, či nikoliv.

takže kdyby mě někdo kdo má zkušenost s těmito pomůckami řekl zda je vracel o budu ráda a moc mi to pomůže.

kdž mi je dávali tak sem podapsala papír, ale nevím co na něm bylo.

Na internetu jsem našla, že se tyto pomůcky nevrací. že ten papír je, že nebudu mít stejné pomůcky po dobu 2 let. je to pravda? nejde o to, že bych si ty pomůcky nechtěla vrátit ba naopak bych s jich ráda zbavila.

nevraceli… ortézu jsem si nechala, bylo mi řečeno, že myslím na dva roky pak nemám na novou hrazenou nárok, musela bych si ji platit sama, pak jsem k ní měla francouzské hole, ty jsem si ale nebrala na předpis, měli jsme doma od dceřiné operace menisku jedny, které si taky nechala a nevracela…

Run
Generální žvanilka 20574 příspěvků 23.10.18 07:54

Ortéza, zánět šlach na noze, dostala jsem ji v Motole a hned řekli, že je moje. Po odstranění ganglionu na ruce u běžného ortopeda mimo nemocnici mi žádnou nedal, jen doporučil mít ruku v ortéze nebo aspoň v obinadle. Tak jsem si ji koupila a jsou svinsky drahý :mrgreen: takže chápu vcelku, že pojišťovna proplatit tu samou pomůcku jen jednou za dva roky.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19871 příspěvků 23.10.18 07:55

Už je to víc let, ale nikdy sem nevracela.
Ortézu mi nechávali automaticky, u berlí sem podepisovala ten papír, je to vlastně „poukaz na pomůcku“ a pak sem neměla nárok nějakou dobu.
Berle sem švihla do sklepa, kdyby náhodou, a už jsme je párkrát využili.

Murka
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 23.10.18 10:37

Nevrací se, ale pár let nemáš nároku na novou. Chodila jsem teď na převazy do soukromé chir. ambulance a tam lidi dávali sestře již nepotřebné ortézy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >