Berle a ortéza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 07:33
berle a ortéza

Dobrý den
Najde se tu někdo kdo měl někdy ´berle nebo ortézu?

Potřebuju vědět zda jste ortézu a berle vraceli, či nikoliv.

takže kdyby mě někdo kdo má zkušenost s těmito pomůckami řekl zda je vracel o budu ráda a moc mi to pomůže.

kdž mi je dávali tak sem podapsala papír, ale nevím co na něm bylo.

Na internetu jsem našla, že se tyto pomůcky nevrací. že ten papír je, že nebudu mít stejné pomůcky po dobu 2 let. je to pravda? nejde o to, že bych si ty pomůcky nechtěla vrátit ba naopak bych s jich ráda zbavila.

Reakce:
Muminek2019
Stálice 63 příspěvků 23.10.18 07:39

Přesně tak… nic se dneska už navrací, ale po dobu 2 let nemáš na stejnou pomůcku nárok ;)

Havran007
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 23.10.18 07:43

Taky jsem nevracel.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27525 příspěvků 23.10.18 07:47
@Anonymní píše:
Dobrý den
Najde se tu někdo kdo měl někdy ´berle nebo ortézu?

Potřebuju vědět zda jste ortézu a berle vraceli, či nikoliv.

takže kdyby mě někdo kdo má zkušenost s těmito pomůckami řekl zda je vracel o budu ráda a moc mi to pomůže.

kdž mi je dávali tak sem podapsala papír, ale nevím co na něm bylo.

Na internetu jsem našla, že se tyto pomůcky nevrací. že ten papír je, že nebudu mít stejné pomůcky po dobu 2 let. je to pravda? nejde o to, že bych si ty pomůcky nechtěla vrátit ba naopak bych s jich ráda zbavila.

nevraceli… ortézu jsem si nechala, bylo mi řečeno, že myslím na dva roky pak nemám na novou hrazenou nárok, musela bych si ji platit sama, pak jsem k ní měla francouzské hole, ty jsem si ale nebrala na předpis, měli jsme doma od dceřiné operace menisku jedny, které si taky nechala a nevracela…

Run
Generální žvanilka 20632 příspěvků 23.10.18 07:54

Ortéza, zánět šlach na noze, dostala jsem ji v Motole a hned řekli, že je moje. Po odstranění ganglionu na ruce u běžného ortopeda mimo nemocnici mi žádnou nedal, jen doporučil mít ruku v ortéze nebo aspoň v obinadle. Tak jsem si ji koupila a jsou svinsky drahý :mrgreen: takže chápu vcelku, že pojišťovna proplatit tu samou pomůcku jen jednou za dva roky.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20260 příspěvků 23.10.18 07:55

Už je to víc let, ale nikdy sem nevracela.
Ortézu mi nechávali automaticky, u berlí sem podepisovala ten papír, je to vlastně „poukaz na pomůcku“ a pak sem neměla nárok nějakou dobu.
Berle sem švihla do sklepa, kdyby náhodou, a už jsme je párkrát využili.

Murka
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 23.10.18 10:37

Nevrací se, ale pár let nemáš nároku na novou. Chodila jsem teď na převazy do soukromé chir. ambulance a tam lidi dávali sestře již nepotřebné ortézy.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >