Bolest hlavy při polykání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 16:12
Bolest hlavy při polykání

Ahojky. Nechci si nijak stěžovat, ale už mě asi 5 hodin nepříjemně bllí hlava a to hlavně při polykání, nebo nějaké prudším pohybu hlavy. Je to pichlavá až taková “tlaková” bolest. Mám ji tak různě, ale spíš po stranách, vzadu a i u lícních kostí. Měla jsem i tabletku, ale ta nezabrala. Napadlo mě, že to může být z nachlazení, nebo ze stresu, ale to by mě asi bolelo pořád? Nevíte co na to?

Reakce:
Halamka
Závislačka 4029 příspěvků 23.10.18 16:28

Nachlazení, stres, krční páteř,… Buď v teple a odpočívej. Udělej si čaj.

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 23.10.18 16:46
@Anonymní píše:
Ahojky. Nechci si nijak stěžovat, ale už mě asi 5 hodin nepříjemně bllí hlava a to hlavně při polykání, nebo nějaké prudším pohybu hlavy. Je to pichlavá až taková “tlaková” bolest. Mám ji tak různě, ale spíš po stranách, vzadu a i u lícních kostí. Měla jsem i tabletku, ale ta nezabrala. Napadlo mě, že to může být z nachlazení, nebo ze stresu, ale to by mě asi bolelo pořád? Nevíte co na to?

Říká se tomu moribundus, a není to smrtelný.

Ou
Echt Kelišová 7743 příspěvků 23.10.18 16:53
@Halamka píše:
Nachlazení, stres, krční páteř,… Buď v teple a odpočívej. Udělej si čaj.

A nebo taky zuby, PMS a nebo nějaké neurologické stavy, či cokoliv jiného…

Nejpravděpoodbnější varianta pro bolest kterou popisujete je že je to důsledek špatného sedavého stylu života - tedy svalových dysbalancí na krku a páteři.

Pořádně pijte nealkoholické tekutiny bez kofeinu, na krk si dejte něco suchého a teplého, udělejte si klidné odpolednea večer, dejte si nějakou lehkou večeři a jděte spát včas.

Pokud to do zítra nepřejde, jděte k lékaři.

Pokud to přejde, vynechte lékaře a jděte na fyzioterapii, nechte se vysvětlit nápravná cvičení a pravidelně cvičte, aŤ vykompenzujete onen n욍astný životní styl - protože jinak se tahle bolest stane setrvalou kamarádkou.

Váš příspěvek
Reklama