Bolest hlavy při polykání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 16:12
Bolest hlavy při polykání

Ahojky. Nechci si nijak stěžovat, ale už mě asi 5 hodin nepříjemně bllí hlava a to hlavně při polykání, nebo nějaké prudším pohybu hlavy. Je to pichlavá až taková “tlaková” bolest. Mám ji tak různě, ale spíš po stranách, vzadu a i u lícních kostí. Měla jsem i tabletku, ale ta nezabrala. Napadlo mě, že to může být z nachlazení, nebo ze stresu, ale to by mě asi bolelo pořád? Nevíte co na to?

Reakce:
Halamka
Závislačka 3699 příspěvků 23.10.18 16:28

Nachlazení, stres, krční páteř,… Buď v teple a odpočívej. Udělej si čaj.

Uživatel je onlineDelaltctrl
Ukecaná baba ;) 1660 příspěvků 23.10.18 16:46
@Anonymní píše:
Ahojky. Nechci si nijak stěžovat, ale už mě asi 5 hodin nepříjemně bllí hlava a to hlavně při polykání, nebo nějaké prudším pohybu hlavy. Je to pichlavá až taková “tlaková” bolest. Mám ji tak různě, ale spíš po stranách, vzadu a i u lícních kostí. Měla jsem i tabletku, ale ta nezabrala. Napadlo mě, že to může být z nachlazení, nebo ze stresu, ale to by mě asi bolelo pořád? Nevíte co na to?

Říká se tomu moribundus, a není to smrtelný.

Ou
Kelišová 5454 příspěvků 23.10.18 16:53
@Halamka píše:
Nachlazení, stres, krční páteř,… Buď v teple a odpočívej. Udělej si čaj.

A nebo taky zuby, PMS a nebo nějaké neurologické stavy, či cokoliv jiného…

Nejpravděpoodbnější varianta pro bolest kterou popisujete je že je to důsledek špatného sedavého stylu života - tedy svalových dysbalancí na krku a páteři.

Pořádně pijte nealkoholické tekutiny bez kofeinu, na krk si dejte něco suchého a teplého, udělejte si klidné odpolednea večer, dejte si nějakou lehkou večeři a jděte spát včas.

Pokud to do zítra nepřejde, jděte k lékaři.

Pokud to přejde, vynechte lékaře a jděte na fyzioterapii, nechte se vysvětlit nápravná cvičení a pravidelně cvičte, aŤ vykompenzujete onen n욍astný životní styl - protože jinak se tahle bolest stane setrvalou kamarádkou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >