Impotence u manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.12.12 12:22
impotence u manžela

Pěkný den všem, nikdy jsem si nemyslela, že budeme toto s manželem (34let) řešit, ale před měsícem se mu poprvé nepostavil- já vůbec nevěděla, jak mám reagovat - znáte to, je to jak ze špatného filmu - jestli mu mám říkat no nevadí, příště - nebo to nekomentovat- jaké máte zkušenosti prosím vás vy?
Já jsem mu jen dala pusu a řekla, že vím, že toho má v práci moc a že je unavený, jenže tato situace se opakovala už 3× a určitě v tom hraje roli psychika, kdy manžel na tu myslí už napřed a pak se to nepovede.
Já nevím, on o tom mluvit nechce, napadá mi, že už ho třeba nepřitahuju nebo že je nemocný, ale on raději ted každý večer u televize okatě zívá - přijde mi to, jako že to na mě hraje, že se jako dneska ale určitě milovat nemůžeme… je to situace že jo… máte některá zkušenosti??
Jinak jsme velmi pohotový pár, jsme spolu 5 let, nikdy žádný problém, frekvence našeho milování byla tak 3× týdně, nehádáme se - vlastně jsme si nikdy nepohádali, doted skutečně ideální manželství :roll:

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

archienka1
Kelišová 5159 příspěvků 14.12.12 12:24

A co to zkusit ráno?

Petulka II
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 14.12.12 12:31

Já mám s tímto zkušenosti s bývalým mužem, no nic příjemného to nebylo. čekala jsem prostě až začne on, začal s tím dost pozdě a já jsem mu celou dobu říkala, že se budeme jenom mazlit… jako abych ho nenervovala… nakonec se to podařilo, ale už nikdy to nebylo takové jako dřív.
Ale rozvod byl kvůli alkoholu ne kvůli tomuto
držím palečky

Navstevniceneprihlas  14.12.12 13:01

Jojo, stává se… Určitě je teď z toho nervózní, má strach z dalšího selhání. A ten samozřejmě selhání přinese. Já bych to nechala utřepat, hlavně to moc nerozebírat a okatě na něj netlačit (jako nějaké svádění, erotické prádlo apod.). Dala bych děti k babičce, šla s ním do kina a na vínko (jako zamlada ;)), užila si jeden druhého, bez nějakého očekávání. Myslím, aby bylo vidět, že je nám dobře i tak. A nechat tomu volný průběh.

Anebo mě ještě napadlo „přepadnout“ ho v noci nebo po ránu, prostě ho „příjemně“ probudit, aby neměl čas myslet na to, že se to zase nepovede :), protože už to bude skoro hotový :).

Držím palce, je to hodně citlivá situace, sama jsem ji zažila, má doporučení z té zkušenosti vycházejí. Napravilo se to :).

Nemyslela bych hned na nejhorší, jako sexuolog nebo dokonce hledání chyby u sebe, jako že ho už třeba tolik nepřitahuju.

Buzulumab
Kecalka 216 příspěvků 16.12.12 13:19

Dej tomu ČAS
neřešte to, nekomentuj to, buď alespoň ty v pohodě, nemusíte spolu prostě chvíli klasicky spát, klidně měsíc, dva…uspokojovat může manžel třeba jen tebe, jinak, můžeš si to před ním dělat sama, můžete objevit ledasjaké vzrůšo, na které by jinak nepřišlo… až bude manžel chtít, tak se zase přidá… bude to dobrý

lihow  17.12.12 08:49
náhoda a následný začarovaný kruh

To jak se mu poprvé nepostavil byla tutově náhoda, souhra okolností. Horší už je to s tím co následovalo. Je to psychika. Správně by na to neměl myslet, jenomže.. Poručtě někomu aby na něco „nemyslel“. Ono stačí když mu to tam jen probleskne, dostane se do stresu a je konec. Taky dost záleží jak si na to první „selhání“ reagovala..

káťa
Echt Kelišová 9982 příspěvků 17.12.12 10:15

Já bych ho, jak už tu někdo radil, zkusila „znásilnit“ po ránu. Využila bych ranní erekce a dokud by ještě pospával, tak bych na něj vlítla. Než se pořádně probere, tak už bude třeba rozparáděnej… ;)

blanik3
Nováček 9 příspěvků 20.02.16 23:58
Partner odmítá sex

Ahoj, zajímalo by mě, jak jsi na tom s manželem po 4 letech, od napsání tvého příspěvku? Mám stejný problém s partnerem. Nespí se mnou už skoro rok, před tím bývalo vše v naprostém pořádku, byl pozorný, milý, mazlivý, rád uspokojoval mě jako ženu… po roce a kousek vztahu začal mít výrazné potíže s potencí, nepostavil se mu tak, aby byl možný styk, chvíli to sváděl na únavu, na to „že ji mám moc mokrou“ :-D, pak začal jako ten tvůj - večer u TV výrazně zívat, usínat a dělat, jako že už spí,… snažila jsem se ho naladit masáží zádíček, nožek a milým přístupem, že je moje láska, moje všechno…, ale efekt nula. Spíme spolu za posledních 10 měsíců max. 2 měs. tak 3-5 minut akce, on s velkými potížemi je „spokojený“, já vůbec, nemám orgasmus a trápí mě to. Odmítá o tom mluvit, když už se mi podaří na toto téma naladit řeč, říká, že je na nic, že mu nestojí, není chlap a trápí ho to. K lékaři jít odmítá. Mazlit se jinak taky odmítá. Jako žena se cítím odstrčená, odmítaná až ponížená. Mám ráda mazlení, neumím si představit, se sexu vzdát. Máte prosím podobné zkušenosti a jak jste je řešily? Společné děti nemáme. Moji synové ho však mají moc rádi. Nevím, co dělat. Zůstat v celibátu nebo se rozejít?

entropy
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 21.02.16 01:38

Odmita i kontrolu srdce a oběhu? Potíže s erekcí mohou být indikátorem blížíciiho se infarktu.

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 21.02.16 09:00

Zvětšující se objem v pase signalizuje ztrátu testosteronu a ukládání tuku kolem břišních orgánů - a to je riziko infarktu. Dokopej ho k lékaři, pro začátek k internistovi, není to legrace, impotenci zatím neřeš - ale potřebuje vyštření na cholesterol, krevní tlak…štítnou žlázu…atd.

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 21.02.16 09:01

Odmítat kontrolu srdce a oběhu? tak to bych udělala takový bugr a vyhlásila generální stávku, až by drnčela okna. Tohle prostě musí, v zájmu rodiny.

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 21.02.16 09:02

A jestli se to panáčkovi nelíbí, tak mu ukaž nějaké příběhy, kdy to jeblo i mladého a zůstal ležák na plínách…aby se mu v makovici rozsvítilo. Nemá zodpovědnost jen za sebe.

Anonymní  21.02.16 10:01

Tohle je jasná chlapská ješitnost. Radši bude předstírat spánek, co kdyby náhodou jsi po něm něco chtěla. K lékaři nepůjde, protože by musel přiznat tu šílenou ostudu :roll: Zkus ho k obvoďákovi dokopat. Lékař kromě vyšetření může napsat prášky, které jsou opravdu zázrakem :lol:

e_l_a_a_a_a
Kecalka 476 příspěvků 21.02.16 15:29

@blanik3: A jak to má tvůj chlap v práci? Někdy chlapi mají stresy a promítne se to právě do sex. života té dvojce.

Anonymní  21.02.16 16:34

Jsem půl roku po porodu a měli jsme sex jen jednou. Nepotřebuje to. Před těhotenstvím taky sex dvakrát za měsíc a jen v plodné dny. Říká že není králík.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Každodenní boj. Lékaři zachrání děti, které schováte do dlaně

Malí uzlíčci, které váží i pouhých 1000 gramů a bez nadsázky se svým rodičům... číst dále >

Podpořte zvídavost svých dětí vhodným dárkem pod stromeček

Možná už je vaše skrýš vánočních dárků plná krásných aut, panenek a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Lidé nemají být ve stáří sami, míní Taťána Gregor Brzobohatá

Je světovou královnou krásy z roku 2006, přesto se snaží více než na módu... číst dále >

Kristina Bazanová: Holka z maloměsta je ve 23 letech módní milionářkou

Ve 23 letech pravidelně létá první třídou, bydlí na střídačku na dvou... číst dále >

Reklama