Možná infekce? I když jsem panna

Anonymní
3.5.21 23:52

infekce?

Dobrý den, je mi 14let a je mi blbé jít za mámou a popovídat si s ní o tomhle.Tak píšu sem anonymně. Mám menstruaci a jsem panna. Nevím zda je možné mít nějakou infekci když jsem neměla pohlavní styk ale předpokládám že ano. Chci se zeptat, zda nevíte co by to mohlo být občas mám nepříjemné svědění tam dole a mam bílý hustý výtok. Všude čtu že to může být infekce a já se strašně bojím. Popřípadě nějaké rady na to? A ještě mám občas silné křeče taky tam dole je možné ze je to mým tělem? děkuju předem za odpověď a omlouvám se za chyby

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63703
4.5.21 06:08

Doji si k dr - gynekolog, budeš mít nejspíš zánět. Je to dost časté, dostaneš nějaké léky atd. Jinak prevence nejist tolik sladkeho, vzdušné oblečení, intimní mýdlo.. Takové obtazene kalhoty a sedět v tom X hodin denně, to udělá svoje. Jinak se nestyd a máme to řekni, není důvod se stydět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2998
4.5.21 07:15

Určitě se nestyď a mamce to řekni. Jakoukoliv infekci je potřeba léčit. A neboj se ani případného vyšetření na gynekologii, není to nic hrozného. Horší jsou ty obavy předem. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
4.5.21 11:57

To budou buď kvasinky, e-coli nebo streptokok. Vše umí pěkně potrápit a nemusí se přenášet sexem. Všechno totiž máme v těle běžně, jen se to nesmí přemnožit. Zajděte s mamkou na gyndu, dostaneš nějakou léčbu. Pak taky, jak už tu píšou, nejez moc sladkého. Nejlépe nějakou dobu nejez sladké vůbec. A užívej nějaké laktobacily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat