infekce versus těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  03.12.03 14:00

Přeji hezký den nejenom všem snažilkám ale také všem těhulkám i těm ostatním…

Mám dotaz zda některá nemáte zkušenost s nachlazením v prvních dnech těhotenství. S manželem se snažíme o miminko už skoro rok a tento měsíc jsme udělali maximum, aby to vyšlo. Podle prvotních příznaků mám pocit, že by to mohlo být ono, ale určitě to vetšina z Vás zná… je to naše velké přání a tak nechci předbíhat. Na TT (myslím ty lekárnické) je ještě brzy, MS čekám až začátkem příštího týdne a tak chci ještě nějaký ten den počkat.

Minulý týden mě začalo lechce pobolívat v krku a tak jsem jsi vzala pár pastilek STREPSILS a skutečně to pomohlo, ale spustila se mi rýma a už sedmý den se toho nemůžu zbavit, což u mě nebývá zvykečm, většinou druhý den jsem OK. Včera mi kamarádka říkala, že v prvních dnech těhotenství může být snížená imunita organismu a že to muže být den důvod, tak nevím.

Obracím se proto na Vás, mate s tím někdo zkušenost?

Díky všem za odpověď a snažilkám přeju co nejdřív // na TT.

Míša

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  03.12.03 16:20

Ahojky já jsem měla přesně to samé jako ty.Podle těhotenského testu jsem byla těhotná ale od doktora jsem to ještě neměla potvrzené byla jsem hodně krátce těhotná .Začalo mě děsně bolet v krku měla jsem rýmu .Snažila jsem se to vypotit a pila jsem litry horkého čaje s medem,taky jsem si dělala čaj na chřipku a nachlazení ,prášek jsem si radči nevzala žádný.Pravda je že mi to nachlazení drželo dost dlouho ale malej je v pořádku i když se narodil o dost dřív.Přeju Ti ať to rychle přejde nevím jestli se dá něco jiného poradit.Měj se fajn Zlaťak

Anonymni  04.12.03 09:14

Ahoj, i já jsem si na začátku těhotenství prošla pořádným nachlazením, ale protože jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná tak jsem používala na rýmu kapky. Zpětně mě lékař ujistil, že se nemusím o miminko obávat, že mu nemohou uškodit. Nyní jsem ve 27tt a vše probíhá naprosto v pořádku, i když jsem opět nastydlá a na radu lékaře léčím opět kapkami na rýmu Nasivin. Držím palce ať se mimčo podaří a žádný strach. Lucie

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ve stáří nebude jen hůř. Osm pozitiv, která nás s věkem čekají

Bude už jen hůř, hekáme s přibývajícím věkem. I když žijeme pořád stejně,... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama