Inkontinenční pomůcka

Anonymní
13.7.20 11:34

Inkontinenční pomůcka

Ahoj všem.
Měla ráda bych požádala o radu… Čeká mě velmi neprijemny zákrok u doktora, který bude trvat asi dvě hodiny. Nebudu uspaná, ale jen mi to umrtví.
Problém je, ze jsem strašný učůránek, hlavně když jsem nervózní a mám strach… bojím se, ze to ty dvě hodiny nevydržím a počůrám se… :oops: :oops:
S plenou jít nechci. Přemýšlím nad inkonintenčními kalhotkami.
Jaké jsou lepší? Tena, nebo Depend? A hlavně, opravdu to v případě nehody tu moč zachytí a neproteče? Před zákrokem si budu brát dva léky na uklidnění.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5194
13.7.20 12:09

Nevím kolik máš času, ale když si na netu vyhledáš
jejich stránky tak většinou nabízejí vzorky zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8786
13.7.20 12:11

Nebo zajít do lékárny nebo zdravotnických potřeb, tam ty vzorky zdarma mají také

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8628
13.7.20 12:29

Po deseti letech praxe v domově pro seniory a LDNce hlasuji pro Tenu. Hlavně ale zvol ty pro střední až těžký únik moči, aby popřípadě to jedno pomočení vydržely. A jak psala Cell, na stránkách Teny můžeš objednat vzorek zdarma :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 13:15

Všem děkuji, mám týden…
Snažím se trénovat, ale zatím jsem max na hodině a čtvrt a už se kroutim jako žížala..
Navíc k tomu ten stres a šílený strach z toho výkonu a z bolesti. To pak bývá ještě horší…
Mám se předem hodně napít, po zákroku nebudu moct pít 3 hodiny, ale to já nedám, nemůžu se předem napít…

• Nahlásit
  • Citovat
8786
13.7.20 13:51
@Anonymní píše:
Všem děkuji, mám týden…
Snažím se trénovat, ale zatím jsem max na hodině a čtvrt a už se kroutim jako žížala..
Navíc k tomu ten stres a šílený strach z toho výkonu a z bolesti. To pak bývá ještě horší…
Mám se předem hodně napít, po zákroku nebudu moct pít 3 hodiny, ale to já nedám, nemůžu se předem napít…

https://www.moliklub.cz/vzorky-zdarma
https://www.tenacz.cz/vzorky-zdarma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 23:22

@cell díky, objednala jsem, ale dodání 2 týdny
Chtěla jsem dnes probrat v lékárně, při vyhledávání léků, ale ženská mi pomalu oblizovala krk, až jsem ji vypadala, ale nedala si říct, co je diskrétní zóna. I přes rázné upozornění magistry…
Tak jsem vše vzdala…
Vzala jsem léky a šla

• Nahlásit
  • Citovat
3832
13.7.20 23:29
:kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 23:33

Čtu tu blbost, co jsem napsala… takže při vyhledávání léků jsem vše chtěla probrat s Magistrou, ale ženská za mnou mi téměř oblizovala krk a i přes upozornění, na diskrétní zonu nedbala. Tak jsem se na to vykaslala

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama