Inspirace bydlení

Anonymní
2.5.20 23:43

Inspirace bydlení

Dobrý večer,
Možná hloupý dotaz, tak se omlouvám dopředu. Ale potřebuji poradit. S přítelem si budeme zařizovat podkroví. Projektant nám udělá projekt. Co vše je na tom projektu? Určitě se nebude vyhrávat kde umístit jaký nábytek že? Prosím nepište že za peníze jde vše. Chceme dát za projekt max 50000. Takže počítám ty základy. A teď ten dotaz. Když si chci zařídit koupelnu.. Ja nemám vůbec svoji představivost. Když jste si třeba zařizovali obýváku, nebo ložnici obraceli jste se na někoho? Já nevím jestli do toho ještě někoho krom rodiny zatahovat. Nechce se mi kvůli tomu že mi někdo navrhne místnost vyhazovat další peníze. Děkuji za rady. Snad jste můj dotaz pochopili. ????????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14658
2.5.20 23:50
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Možná hloupý dotaz, tak se omlouvám dopředu. Ale potřebuji poradit. S přítelem si budeme zařizovat podkroví. Projektant nám udělá projekt. Co vše je na tom projektu? Určitě se nebude vyhrávat kde umístit jaký nábytek že? Prosím nepište že za peníze jde vše. Chceme dát za projekt max 50000. Takže počítám ty základy. A teď ten dotaz. Když si chci zařídit koupelnu.. Ja nemám vůbec svoji představivost. Když jste si třeba zařizovali obýváku, nebo ložnici obraceli jste se na někoho? Já nevím jestli do toho ještě někoho krom rodiny zatahovat. Nechce se mi kvůli tomu že mi někdo navrhne místnost vyhazovat další peníze. Děkuji za rady. Snad jste můj dotaz pochopili. ????????

No, buď budeš muset zapojit tu představivost, nebo zaplatit designera ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 23:55
@Anonymní píše:
Dobrý večer,

Třeba já si tyhle věci dokážu hezky představit a přesně vím, co kde chci, pokud ty představu nemáš a nechceš si na to někoho najmout, zkus mrknout třeba na pinterest na inspiraci. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Pvln34
2.5.20 23:58

Inšpiráciu môžeš hľadať ma nete ;) ja si ráda pozerám o razkg bytov na instagrame (pod rôznymi hastagmi). Budete si delat všetko svojpomocne (kupovať vanu v obi napr na sami si ju namontujege? V kupelnovom štúdiu vám určite poradia, kde dat vanu, kde umyvadlo atď (v závislosti na odpad, atď).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 23:58

Doporučuji sehnat si katalogy a tam si určitě najdeš inspiraci. Třeba tu koupelnu jsem já obšlehla z katalogu Siko :) obývák určitě najdeš v Ikei…

• Citovat
  • Nahlásit
Pvln34
2.5.20 23:59

A čo ti so projektu dá projektant, je spis otázka a projektanta ;) co všetko máte v cene? Aky je výstup jeho práce?

• Citovat
  • Nahlásit
2046
3.5.20 02:18

Tak třeba kuchyň nebo koupelnu ti „zdarma“ navrhne projektant v kuchyňském/koupelnovém studiu, kde si budete koupelnu kupovat. Takové věci jako sedačka nebo postel většinou nemají xxx možnosti kam umístit, takže jakmile doma nábytek sestavíte, pocitově budete hned vědět, kam s tím. Například telka nemá být naproti oknu, aby bylo hezky vidět na obrazovku, z toho se už dá vycházet. Na nic nespěchat, nemusí být vše hned. Nebrat to jako starost ale jako radost. Kupovat spíše neutrální nábytek (přírodní dřevo, bílé, šedé, béžové odstíny), to zkombinujete hravě a nemusíte se nad tím tolik zamýšlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1648
3.5.20 08:05

Projektant sice nábytek nerozvrhne, ale měl by navrhnout niky na vestavěné skříně, stěnu, kam se vejde obývací stěna… Takže trochu z toho projektu to počáteční rozvržení je jasné, pak už si to doladite sami nebo s neci dopomocí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37235
3.5.20 08:34

V projektu bude zařízení koupelny a rozvržena kuchyňská linka. Jinak je to záležitost bytového architekta. Ale stačís na tou sama, s pomocí časopisů a netu v pohodě.
Kuchyňská i koupelnová studia změnila systém. Když si u nich zadas studii, zaplatíš ji. V případě, že od nich pak tu kuchyň nebo koupelnu odeberes, odečtou ti tyto peníze z ceny dodávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4291
3.5.20 08:36

Koupelnu jsem se nechala zpracovat primo ve studiu, bylo to sice podle meho navrhu, ale potrebovala jsem tam umistit konkretni rozmery vany, sprchace a umyvadel i plan obkladu a chtela to videt 3D. Cena za navrh a vizualizaci se pak po nakupu materialu vraci. Bez podobneho navrhu neudelam ani kuchynskou linku, nakres mam jenom hodne schematicky, chci co nejvetsi vyuziti prostoru a co nejucelneji sestaveny nabytek, to sama nedam. Zbytek bytu uz si zmerim a zakreslim sama, obcas mrknu nekam pro inspiraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3956
3.5.20 09:52

… hele, my když jsme zařizovali dům, tak nám, možná trochu paradoxně, nejvíc pomohli vzorkovníky barev - Dulux, Primalex a takový - věděli jsme, že chceme rozhodně všude bílý nábytek, doplněný o přírodní tóny - hnědá, béžová, šedá, zelená - a to musím říct, že v těch jejich katalozích měli moc hezké - třeba spodní koupelnu jsme doslova „okopčili“ - máme v ní velké okno ven na zahradu a v katalogu jsme našli nádhernou právě v bílé spolu s béžovou, šedou a tak… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat