Internetový obchod prodeti.cz

8.7.15 20:25

Internetový obchod prodeti.cz

Zdravím všechny maminky, máte zkušenosti s internetovým obchodem prodeti.cz? Zejména bych se chtěla zeptat na zkušenost s plenkami Panda, včasným doručeným apod. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1482
8.7.15 20:30

@Cicuskaa teď jsem u nich udělala třetí objednávku, mám jen tu nejlepší zkušenost. Objednávala jsem plenky a příkrmy, doprava i komunikace všechno v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
571
8.7.15 20:31

Kupovala jsem od nich jednorázové přebalovací podložky Panda, přišly včas a v pořádku, takže můžu doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.15 20:32

@Ostružka Děkuju za tvoje zkušenosti. Ted je těch obchodů tolik, že člověk neví ze kterého objednat dřív, ale tento mi hned padl do oka. Děkuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
8.7.15 20:33

@Cicuskaa není zač :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
982
8.7.15 20:40

Super! Ze začátku posílali i nějaké dobroty nebo omalovánky zdarma :-). Doba dodání je hodně „pružná“ :mrgreen: záleží jestli to mají na skladě (2 nebo 3 den doma) nebo objednávají až skončí akce (cca měsíc), ale napíšou že to dojde například mezi 9-11 srpnem a splní to. Takže za mě :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1061
8.7.15 21:32

@Cicuskaa za mě obchod OK ale plenky Panda hrůza-já používám Dada a super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
8.7.15 21:52

Máme od nich 2 rostoucí židle a nějaké oblečení a bačkory. Vše přišlo v termínu jaký byl uveden a jedny bačkory jsem vracela (poštou na jejich náklady). Za mě OK, s plenkami Panda zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
8.7.15 21:58

V tomhle obchodě jsem nakupovala dvakrát a vše proběhlo v pohodě. Líbí se mi i to, že je v balíku přímo přiložený poštovní štítek nebo jak to napsat na bezplatné vrácení věcí co nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.15 22:00

Také jsme nakupovali a vše v pořádku. Mohu doporučit, balík přišel rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
26.12.15 22:05

Zdravím, nevíte, jak je to s uplatňováním kreditů? Píší, že za každý nákup je sleva 100 kreditu na další nakup, ale nevím, jestli tam jsou nějaké podmínky pro ten pristi nakup, třeba nákup za více než 1000 Kč a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama