Interubce chemicka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
48
25.11.21 13:03

Interubce chemicka

Ahoj, jsem ve 4.tt buhuzel jsem v takove situaci kdy si proste miminko nechat nemuzu, jdu na chemickou interubci mam docela strach jak se fyzicky zvladnu zajimalo by me jak to probiha v pondeli me ceka ockovani na covid a ve stredu bych mela jit na to…dr mi rekla ze muzu jit v den ockovani ze to vadit nebude, ja jen vaha jestli uz jit v pondeli po ockovani nebo az ve stredu, prosim jaky byl vas prubeh teto interubce..
Ty co me chteji moralizovat at radsi nekomentuji… Takze piste jen ty co stim uz maji zkusenosti dekuji :))))****

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5959
25.11.21 13:04

V jaké jsi třídě? V páté?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27561
25.11.21 13:09

Probíhá to jako menstruace, možná trošku silnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36878
25.11.21 13:09

Interrupce se to píše. Lékař by ti měl vše vysvětlit. Nebo se ho na vše zeptej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
25.11.21 13:33

Myslím, že těch, co mají zkušenost s kombinací potratu a vakcíny proti covidu v jeden den, asi moc nenajdeš. :mrgreen:
Každopádně nepředpokládám, že by to mělo nějaké kontraindikace. „Dr“ ti to snad řekla, tak proč se tu ptáš, myslíš, že tu najdeš někoho chytřejšího. :roll: Však je to tu stejně jen samé znuděné pako.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
25.11.21 13:37
@Fuflík píše:
Myslím, že těch, co mají zkušenost s kombinací potratu a vakcíny proti covidu v jeden den, asi moc nenajdeš. :mrgreen:
Každopádně nepředpokládám, že by to mělo nějaké kontraindikace. „Dr“ ti to snad řekla, tak proč se tu ptáš, myslíš, že tu najdeš někoho chytřejšího. :roll: Však je to tu stejně jen samé znuděné pako.

Takovej záchvat sebekritiky se vidí málokdy :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
25.11.21 13:37

@Alriga ne je mi 27let mam dve deti, a barak v rekonstrucki jen tak pro tvou informaci :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10661
25.11.21 13:44

Ve 4tt to bude jen jako silnější menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
25.11.21 13:49

@karkarka aha dekuji :) no docela se to ve me pere mam strach jak z pckovani tak z te interupce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5959
25.11.21 14:02
@HedusH12 píše:
@Alriga ne je mi 27let mam dve deti, a barak v rekonstrucki jen tak pro tvou informaci :*

Tag to jo, teť uš to hcápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23302
25.11.21 14:06
@HedusH12 píše:
Ahoj, jsem ve 4.tt buhuzel jsem v takove situaci kdy si proste miminko nechat nemuzu, jdu na chemickou interubci mam docela strach jak se fyzicky zvladnu zajimalo by me jak to probiha v pondeli me ceka ockovani na covid a ve stredu bych mela jit na to…dr mi rekla ze muzu jit v den ockovani ze to vadit nebude, ja jen vaha jestli uz jit v pondeli po ockovani nebo az ve stredu, prosim jaky byl vas prubeh teto interubce..
Ty co me chteji moralizovat at radsi nekomentuji… Takze piste jen ty co stim uz maji zkusenosti dekuji :))))****

Ten vysmátý smajlík je hnus.
Interubce neexistuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1363
25.11.21 14:24

Tak odlož o týden to očkování. Asi by to problém nebyl - jestli ti to tedy lékaři takhle řekli (oba dva zákroky jsou téměř bezrizikové), ale kdyby se něco shodou náhod dělo, tak bude těžší určit, od čeho ta komplikace je - jestli od potratu, nebo od očkování, a tak se to hůř řeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
25.11.21 14:28

@listento no oni mi ho uz prave jednou prelozi na pristi pondeli… Spis si asi pockam tyden na tu interupci… Achjo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
25.11.21 14:30

Jak máš ve 4.tt potvrzené těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 14:35
@HedusH12 píše:
@listento no oni mi ho uz prave jednou prelozi na pristi pondeli… Spis si asi pockam tyden na tu interupci… Achjo…

Ne, o tyden to neodkladej, to uz bude zas embryjko vetsi a farmakologicka se dela jen na opravdovem zacatku tehotenstvi. Pak uz je poreba kyretaz. Oboji bude OK, neboj. Max budes mit zvysenou teplotu z ockovani. Ja byla na farmakologicke ze zdravotnich duvodu a byla to silnejsi menstruace - boli to teda trochu vic, to jo, ale staci ibuprofen.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat