Intimní dotaz

14
11.6.05 22:27

Intimní dotaz

Ahoj holky, mám takovej „blbej“ dotaz. Přestávám kojit, z pravého prsa nekojím už 14dnů (malá ho odmítá), a z levého přestávám. Dnes mě pravé prso trošku bolelo, tak jsem zkusila odstříkat. Na pohled bylo mléko trochu nažloutlé. Byla jsem zvědavá, tak jsem zkusila „ochutnat“ a byla to taková zvláštní chuť - nakyslo slaná. Levé je OK. Stalo se vám to, je to normální?
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

96
11.6.05 23:23

ahoj
nevím jestli je to stejná situace,ale v porodnici jsem měla také nažloutlé mléko,a sestřičky říkaly že je to smetana:-)
MM samo o sobě zrovna dobrůtka není…
Nevím jestli je to obdobné jako mlíčko těsně po porodu tedy na začátku kojení.
Ahoj Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.6.05 01:37

Možná by napovědělo vědět, jak máš staré miminko a jak dlouho kojíš a jestli malá prso odmítá jen krátce anebo už delší dobu..
Andrejka a Kája

• Nahlásit
  • Citovat
6429
12.6.05 09:11

Spíš je to starší zbytkové mlíčko, co se nevstřebalo, ne? Když z něj už 14 dní nebaštíte, tak produkce v něm postupně ustává… něco tam ale stále je…
Za pár týdnů už by z něj nemělo jít nic, i kdybys z druhého dál kojila.. Tak to bylo u nás… E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
12.6.05 11:18

Ahojky,kydž jsem začínala odstavovat,tak jsem jako první vyřadila bolavé pravé prso.A přesně,po čase v něm bylo prostě slané mlíko.
Pak se stejná situace opakovala při úplném odstavení i z levého prsa.Prostě je to asi tekutina,která předchází ukončení lakace…je to určitě normální!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
13.6.05 08:21

Ahoj, buď v klidu,je to naprosto normální. Alespoň mi tohle řekla poradkyně Na Horké lince kojení někdy zhruba před 2 lety. Ahoj Ajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Iri
140
13.6.05 15:59

Ahoj Daso,
měla jsem nedávno podobný problém. Už přestávám pomalu kojit a vytvořila se mi tvrdá bolestivá boule na prsu. Nevěděla jsem co s tím, bála jsem se, že se nějak zánětem může malá nakazit a moc to bolelo, tak jsem zavolala laktační poradkyni. Ta mě uklidnila, že pokud nemám horečky, tak je to ok a v mlíčku jsou protilátky, tak nic malé nehrozí. Doporučila mi bepanten, obklady ze studeného tvarohu a často přikládat(odstřikovat).
Malá měla mít ještě při kojení bradičku, tam kde je to bolavé místo.. :wink: Do dvou dnů, to bylo pryč :D

Zde je ta stránka o kojení+laktační poradci
http://www.kojeni.cz/poradci.php

Tak pa
Iri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama